Dupleksinio perdavimo vamzdžiai

Dupleksinio perdavimo vamzdžiai

Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujančių teikėjas visus dupleksinio perdavimo vamzdžiai reikalavimus. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų & platintojai Duplex vamzdžių Kinijoje. Dupleksinio perdavimo vamzdžiai buvo iš p

Huitong specialios plieno Co., Ltd yra garsaus Kinija dvipusis vamzdžių gamintojas ir tiekėjas, su gamybos gamyklos ir įmonės ir profesinės dupleksinio perdavimo vamzdžiai eksportuotojas ir pardavėjo, mes visada yra pasveikinti Jus pirkti ir didmeninė prekyba aukštos kokybės dvipusį nerūdijančio plieno vamzdžių, dvipusį nerūdijančio plieno plokščių, dvigubojo lydymo nerūdijantysis plienas ritė, dvipusį nerūdijančio plieno ritinius iš mūsų gamyklos.

Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujančių teikėjas visus dupleksinio perdavimo vamzdžiai reikalavimus. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų ir platintojai Duplex vamzdžių Kinijoje. Dupleksinio perdavimo vamzdžiai iš pradžių buvo sukurtas kovos su korozijos problemų sukelia chlorido-su šaldymo vanduo ir kitų agresyvių cheminių procesų skysčių. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekviename skyriuje yra puikiai valdo ir visiškai automatizuota gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.

Lygio ir turimos medžiagos:

2205, 904L, S31803, 330, 660, 630, 17-4PH, 631,17-7PH, 2507, F51, S31254 ir pan.

Dydis: DN15-600 arba kaip tinkinimo.

Pakavimas:

Standartinės išvežimo pakavimo arba kaip tinkinimo.

Tipas:

Dvipusį nerūdijančio plieno strypo, dvipusį nerūdijančio plieno vamzdžių, dvipusį nerūdijančio plieno lakštai, dvipusį nerūdijančio plieno plokštės, dvigubojo lydymo nerūdijantysis plienas ritė juostelės ir kt.

Susijusi ieška: Dvipusis vamzdžio, dvipusį nerūdijančio plieno vamzdžių, dvipusį nerūdijančio plieno plokščių, dvigubojo lydymo nerūdijantysis plienas ritė, dvigubojo lydymo nerūdijantysis plienas ritė, dvipusis plieno, dvipusį nerūdijančio plieno vamzdžių.

Pora: Dvigubojo lydymo nerūdijantysis plienas

Kitas: Nerūdijančio plieno juosta