[[TitleIndustry]]

304 nerūdijančio plieno ritės magnetinė zona

Date:Nov 29, 2018


Nerūdijantis plienas, paprastai naudojamas kaip dekoratyvinė vamzdžių plokštė, dažniausiai yra austenitinė 304 medžiaga, paprastai nemagnetinė arba silpnai magnetinė, tačiau dėl lydymosi, kurį sukelia cheminės sudėties svyravimai ar skirtingos perdirbimo būsenos, taip pat gali atrodyti magnetinis.

304 nerūdijančio plieno po šalto apdirbimo audinių struktūra taip pat bus paversta martensitu. Kuo didesnė šaltojo apdorojimo deformacija, tuo daugiau martensito virsta, tuo didesnis plieno magnetizmas. Kaip ir plieno juostos partija, gaminant tube76 vamzdį, nėra akivaizdžios magnetinės prasmės, gaminant φ9,5 vamzdelį.Dėl didelio kampo deformacijos magnetinio pojūčio yra akivaizdu, gamybos kvadratinis stačiakampis vamzdis, nes deformacija yra didesnė nei apskrito vamzdžio, ypač sulankstomos dalies, ryškesnės deformacijos yra akivaizdesnės.


304 stainless steel coil magnetic zone


Norint visiškai pašalinti 304 plieno magnetines savybes, kurias sukėlė aukščiau išvardytos priežastys, stabilų austenitinį audinį galima atstatyti apdorojant kietinimo temperatūra aukštoje temperatūroje, taip pašalinant magnetizmą.

Visų pirma, dėl aukščiau išvardytų priežasčių, kurias sukelia nerūdijančio plieno 304 ir kitų nerūdijančio plieno medžiagų, tokių kaip 430, anglies plieno magnetizmas išvis nėra vienodas, tai yra, 304 plieno magnetizmas visada rodo silpną magnetizmą.
Pora: Kaip atlikti 304L nerūdijančio plieno plokščių paviršiaus apdorojimo metodą ir mechaninio šlifavimo paviršiaus apdorojimo metodą

Kitas: Kaip išlaikyti gesinimą