[[TitleIndustry]]

prie ko gali būti naudojama 316 nerūdijančio plieno plokštė?

Date:Jul 14, 2019

316 nerūdijantis plienas pridedamas su Mo elementu, todėl jo atsparumas korozijai, atmosferos atsparumas korozijai ir stiprumas aukštoje temperatūroje yra ypač geri, gali būti naudojami atšiauriomis sąlygomis; puikus darbinis grūdinimas (nemagnetinis); puikus stiprumas aukštoje temperatūroje; nemagnetinis kietojo tirpalo būsenoje; geras šalto valcavimo produktų blizgesys, gražus.

Panaudojimas: įranga, naudojama jūros vandenyje, chemikalai, dažikliai, popierius, oksalo rūgštis, trąšos ir kita gamybos įranga; nuotrauka, maisto pramonė, pakrančių įrenginiai, lynai, CD strypai, varžtai, veržlės.

Labiausiai paplitęs skirtumas tarp dviejų dažniausiai naudojamų nerūdijančiojo plieno 304 ir 316 yra tas, kad 316 yra Mo, ir visuotinai pripažįstama, kad 316 yra atsparesnis korozijai ir yra labiau atsparus korozijai nei 304 aukštoje temperatūroje. Todėl aukštoje temperatūroje inžinieriai paprastai naudoja 316 medžiagų dalis. Bet vadinamasis dalykas nėra absoliutus, koncentruotoje sieros rūgšties aplinkoje nenaudokite 316 aukštai temperatūrai. Žmonės, išmokę mechaniką, išmoko giją. Prisiminkite juodą kietą tepalą, kurį reikia tepti, kad sriegis nenutrūktų aukštoje temperatūroje: molibdeno disulfidas (MoS2). Iš jo buvo padarytos dvi išvados: pirma, Mo iš tikrųjų yra aukštai temperatūrai atspari medžiaga, antra, Mo lengvai reaguoja su brangiais sieros jonais, sudarydamas sulfidus. Taigi joks nerūdijantis plienas nėra nenugalimas ir atsparus korozijai.

Vystantis ekonomikai, 316 nerūdijančio plieno plokščių naudojimas tapo plačiau paplitęs. Žmonės kasdieniame gyvenime yra glaudžiai susiję su nerūdijančiu plienu, tačiau daugelis žmonių mažai žino apie nerūdijančio plieno veikimą, o 316 nerūdijančio plieno plokščių priežiūra yra žinoma mažiau. Daugelis žmonių mano, kad nerūdijantis plienas niekada nerūdys. Iš tikrųjų nerūdijantis plienas turi gerą atsparumą korozijai. Priežastis ta, kad paviršius sudaro pasyvavimo plėvelę, kuri gamtoje yra stabilesnio oksido pavidalu. T. y., Nors nerūdijantis plienas skiriasi oksidacija, atsižvelgiant į naudojimo sąlygas, jis ilgainiui oksiduojasi. Šis reiškinys paprastai vadinamas korozija. Visi metaliniai paviršiai, veikiami korozinės aplinkos, patiria elektrifikaciją ar chemines reakcijas ir yra vienodai korozuojami.

Susisiekite su mumis el. Paštu info@sxht-group.com


Pora: koks yra 304L nerūdijančio plieno vamzdžio panaudojimas

Kitas: Kas yra nerūdijančio plieno plokščia juosta?