[[TitleIndustry]]

Kaip galima naudoti dilimui atsparų plieną ir kaip jį perdirbti?

Date:Jul 03, 2019

Kaip galima naudoti dilimui atsparų plieną ir kaip kaplis jį perdirbti?

Susidėvėjimui atsparus plienas yra bendras terminas, skirtas plieno medžiagoms, pasižyminčioms dideliu atsparumu dilimui, kurios šiais laikais naudojamos plačiausiai iš atsparių dilimui medžiagų. Šiuo metu įprasta dilimui atspari plieno plokštė yra produktas, pagamintas suvirinant tam tikro storio kietą sluoksnį, kurio kietumas ir puikus atsparumas dilimui, įprasto mažai anglies turinčio plieno arba mažai legiruoto plieno, kurio kietumas ir plastiškumas yra paviršiaus suvirinimo metodas. Be to, yra liejamos atsparios dilimui plieno plokštės ir lydinio grūdintos atsparios dilimui plieno plokštės.

Bendrosios programos:

Susidėvėjimui atsparus plienas yra plačiai naudojamas kasybos mašinų, anglių kasybos, inžinerijos mašinų, žemės ūkio mašinų, statybinių medžiagų, elektrinių mašinų, geležinkelių transporto ir kituose departamentuose.

Pavyzdžiui, rutulinio malūno rutulys, įdėklas, ekskavatoriaus dantys, kaušas, įvairių smulkintuvų riedėjimo siena, danties plokštelė, kūjo galva, traktoriaus vikšro plokštė ir bakas, pūstuvo plokštė ventiliatoriaus gamyklos, anglių kasyklos kasimas Vidutinis lovio plokščiatraukis, lovis, žiedinė grandinė buldozeriams, mentė buldozeriams, kastuvo dantys, įdėklai dideliems elektriniams ratų bunkeriams, ritininiai antgaliai, skirti perforuoti aliejų ir atvira geležies rūda, ir tt Taip pat daugiausia apribotas dilimui atsparaus plieno, kuris yra susidėvėjęs, abrazyviniu dėvėjimu, o visų rūšių mašinos, turinčios santykinį judesį, sukels įvairių rūšių nusidėvėjimą, o tai pagerins ruošinio atsparumą dilimui.

Rūdos ir cemento gamyklose naudojamos šlifavimo priemonės (rutuliai, strypai ir įdėklai) yra labai sunaudojamos plieno dilimo dalys. Jungtinėse Valstijose dauguma šlifavimo rutulių yra kaltiniai arba lieti iš anglinio ir legiruotojo plieno, kurie sudaro 97% viso rutulio susidėvėjimo. Kanadoje šlifavimo rutulyje sunaudotas rutulys sudarė 81 proc.

Pagal devintojo dešimtmečio pabaigos statistiką, Kinija per metus sunaudoja apie 80–1 milijoną tonų šlifavimo rutulių. Gamyklos įdėklų sunaudojama beveik 200 000 tonų per metus, kurių dauguma yra plieno gaminiai. Centrinis grandiklio konvejerio lobis Kinijos anglių kasyklose per metus sunaudoja 60 000–80 000 tonų plieno plokščių.

apdorojimo būdai:

1. Plieninių plokščių pjaustymo būdas tinka pjaustyti šaltai ir karštu būdu. Šaltasis pjovimas apima vandens srovės pjovimą, kirpimą, pjovimą ar šlifavimą; terminis pjovimas apima deguonies kuro liepsnos pjovimą (toliau - pjovimas liepsna), plazminį pjovimą ir pjovimą lazeriu.

2. Pjaustymo būdas: Atlikdami atitinkamą proceso testą, įsisavinkite įvairių plieno plokščių pjovimo būdų bendrąsias savybes ir pjaustymo storį.

3. Aukšto lygio dilimui atsparaus plieno liepsnos pjaustymo būdas yra toks pat paprastas kaip ir paprasto mažai anglies išskiriančio ir mažai legiruoto plieno pjaustymas. Pjaustant dilimui atsparias plonas storas plokštes, turite atkreipti dėmesį! Didėjant plieno lakšto storiui ir kietumui, įtrūkimo tendencija pjūvio krašte didėja.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.comPora: Nerūdijančio plieno sanitarinio vamzdžio savybės

Kitas: Ar 304 ar 316 nerūdija geriau?