[[TitleIndustry]]

Kaip gali būti naudojamas atsparus dėvėjimui skirtas plienas ir kaip juos padaryti?

Date:Jul 03, 2019

Kaip gali būti naudojamas atsparus dėvėjimui skirtas plienas ir kaip juos padaryti?

Atsparus plienas yra bendras plieno medžiagų, turinčių didelį atsparumą dėvėjimui, terminas, kuris šiuo metu naudojamas kaip atspariausias nusidėvėjimui. Šiuo metu dažniausiai naudojamas atsparus dilimui plienas yra produktas, pagamintas suvirinant tam tikrą kieto sluoksnio storį, turintį didelį kietumą ir puikų atsparumą nusidėvėjimui paprasto mažo anglies plieno arba mažo lydinio plieno paviršiaus, turinčio gerą tvirtumą ir plastiškumą. dangos suvirinimo metodas. Be to, yra atsparios nusidėvėjimui atsparios plieninės plokštės ir atsparios dilimui atsparios plieno plokštės.

Bendrosios programos:

Dėvėti atsparus plienas yra plačiai naudojamas kasybos mašinose, anglių kasyboje, inžinerinėse mašinose, žemės ūkio mašinose, statybinėse medžiagose, elektrinėse mašinose, geležinkelių transportu ir kituose padaliniuose.

Pavyzdžiui, rutulinio malūno rutulys, įdėklai, ekskavatoriaus dantys, kibiras, įvairių smulkintuvų valcavimo siena, dantų plokštė, plaktuko galvutė, traktoriaus vėžės plokštė ir bakas, pūstuvo plokštė ventiliatoriaus malūnas, akmens anglių iškirpimas Vidutinio lovelio plokštelė, lovelis, žiedinė grandinė buldozeriams, ašmenys buldozeriams, skustuvų dantys, įdėklai dideliems elektriniams ratlankiams, ritininiai bitai perforavimui aliejuje ir atviras geležies rūda ir kt. daugiausia apsiriboja tik atspariu dilimui atspariam plienui, o visų tipų mašinos, turinčios santykinį judėjimą, sukels įvairių tipų nusidėvėjimą, kuris pagerins ruošinio atsparumą dilimui.

Rūdos ir cemento gamyklose naudojamos šlifavimo terpės (rutuliai, strypai ir įdėklai) yra didelio suvartojimo plieno susidėvėjimo dalys. Jungtinėse Amerikos Valstijose dauguma šlifavimo rutulių yra suklastoti arba išlieti iš anglies plieno ir legiruotojo plieno, kurie sudaro 97% viso rutulio nusidėvėjimo. Kanadoje šlifavimo rutulyje suvartotas kamuolys sudarė 81%.

Pasak 1980-ųjų pabaigos, Kinija per metus sunaudoja apie 80–1 mln. Tonų šlifavimo rutulių. Metinis malūnų įdėklų suvartojimas yra beveik 200 000 tonų, iš kurių didžioji dalis yra plieno gaminiai. Kinijos anglių kasyklose esantis grandinės konvejerio centrinis lovelis per metus sunaudoja 60 000–80 000 tonų plieno plokščių.

apdorojimo metodai:

1. Plieno lakštų pjovimo metodas tinka šaldymui ir karštam pjovimui. Šaltas pjovimas apima vandens srovės pjovimą, kirpimą, pjovimą arba šlifavimą; terminis pjovimas apima deguonies degimo liepsnos pjovimą (toliau - liepsnos pjovimas), plazminį pjovimą ir lazerinį pjovimą.

2. Pjovimo metodas: Atliekant atitinkamą proceso bandymą, valdykite įvairių plieno plokščių pjovimo metodų bendras charakteristikas ir pjovimo storį.

3. Aukštos kokybės dėvėjimui atsparaus plieno liepsnos pjovimo metodas yra toks pat paprastas, kaip paprasto mažo anglies dioksido kiekio ir mažo lydinio plieno pjovimas. Pjovimo dėvėjimui atsparias plieno plokštes reikia atkreipti dėmesį! Didėjant plieno lakštų storiui ir kietumui, plyšio kryptis pjovimo krašte padidėja.

Susisiekite su mumis

El. Paštas: info@sxht-group.com


Pora: Kas yra super nerūdijantis plienas

Kitas: Nerūdijančio plieno konstrukcija