[[TitleIndustry]]

Kaip užsisakyti bėgio plieną

Date:Oct 23, 2018


Bėginis plienas (bėginis plienas) yra naudojamas lokomotyvų, kranų ir kitų profesionaliojo plieno takelių gamybai.

Didžiąją dalį bėgio plieno gamina deguonies krosnis ir deguonies keitiklis, kuris valcuojamas valcavimo būdu. Naudojamas bėgiai dažniausiai patiria nusidėvėjimą ir ilgalaikę pakartotinę apkrovą, todėl reikalavimai yra atsparūs dilimui, slėgiui, atsparumui nuovargiui, suvirinimui ir geram kietumui.

Bėgiai daugiausia veikiami riedmenų slėgio ir smūginės apkrovos, todėl jam reikia pakankamai stiprumo ir kietumo bei tam tikro kietumo. Dažniausiai naudojamas plieninis bėgių plienas yra anglį raminantis plienas, pagamintas iš atviros židinio ir BOF, kuriame yra anglies, kurio wc0,6%. 0,8% priklauso vidutinio anglies plieno ir labai anglies plienams, tačiau WMN mangano kiekis yra didesnis - 1,1% o,6%.

Geležinkelis pagal Kinijos nacionalinius standartus ir metalurgijos pramonės standartus yra padalijamas į geležinkelius, lengvuosius, laidžiuosius ir kraninius.


How to order rail steel

Pastaraisiais metais buvo plačiai naudojami paprasti mažai legiruoto plieno bėgiai, tokie kaip aukšto silicio bėgiai, vidutinio mangano bėgiai, vario bėgiai ir ti guoliai. Įprastas mažai legiruotas bėgis yra atsparesnis dilimui ir yra atsparus korozijai nei anglinis bėgis, todėl jo eksploatavimo laikas labai pagerėja.

Pora: Kas yra spyruoklinis plienas

Kitas: Nerūdijančio plieno vamzdžių klasifikacija