[[TitleIndustry]]

Kaip apdoroti plieną?

Date:Jul 04, 2019

Kaip apdoroti plieną?

Plieno procesas daugiausia apima geležies, plieno gaminimą ir plieno valcavimą, kurie trumpai paaiškinami taip:

1. Geležies gaminimas: tai yra geležies redukavimo sukepinimo ir vienkartinėse rūdose procesas. Koksas, sukepinta ir vienkartinė rūda kartu su nedideliu kiekiu kalkakmenio siunčiami į aukštakrosnę, kad būtų išlydyta į skystą ketaus (geležies vandenį), kuri vėliau siunčiama į plieno gamyklą kaip žaliava plieno gamybai.

2. Plieno gamyba: Jis pašalina perteklinį anglies, sieros, fosforo ir kitus nešvarumus iš žaliavų (geležies vandens ir plieno laužo ir kt.) Ir prideda tinkamus lydinio komponentus.

3. Nenutrūkstamas liejimas: išlydytas plienas nuolat įleidžiamas į vandeniu aušinamą gaminį per tarpinę talpyklą ir, sukietėjęs į apvalkalą, tolygiu greičiu ištraukiamas iš kristalizatoriaus, o po to aušinamas purškiant vandenį. Po to, kai jis sukietėja, jis supjaustomas į nenutrūkstamo liejimo ruošinio ilgį.

4. Valcavimas: Nuolat liejamo plieno luitai ir ištisinio liejimo ruošiniai yra valcuojami į įvairių tipų plieną skirtingose valcavimo gamyklose karštu valcavimu.

Yra trys pagrindiniai lydymo būdai: netiesioginis plieno gaminimas, tiesioginis plieno gaminimas ir lydymo mažinimas.

1. Netiesioginis plieno gamybos būdas. Jį sudaro du etapai: aukštakrosnės geležies gamyba ir keitiklio geležies gamyba. Geležies rūda pirmiausia išlydoma ir redukuojama į ketaus (turinčio daug anglies), o tada ketaus dedama į plieno gamybos krosnį, kad būtų galima oksiduoti ir perdirbti į plieną, o tai yra pagrindinis šiuolaikinio plieno lydymo masinės gamybos būdas.

2. Tiesioginis plieno gamybos būdas. Plieno lydymosi geležimi būdas vienu etapu. Vietoj aukštakrosnių ir brangaus kokso, taikant šį metodą, geležies rūda naudojama tiesioginio redukcinio krosnies veikloje, kad būtų sumažintas anglies (<1%) pusiau="" išlydyto="" hemito,="" kuriame="" yra="" priemaišų,="" turinčių="" dujų="" ar="" kieto="" reduktoriaus,="">

3. Lydymosi redukcijos metodas. Geležies gamybos aukštakrosnių krosnyje būdas, kurio metu geležies rūda išlydytoje aukštoje temperatūroje redukuojama į geležies metalą iš anglies, o tada įprastu keitikliu išvaloma į plieną.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: Kaip išspręsti plieno nerūdijančio plieno suvirinimo deformacijas ir deginimą

Kitas: Nerūdijančio plieno kilmė