[[TitleIndustry]]

Kaip išspręsti plono nerūdijančio plieno suvirinimo deformaciją ir deginimą

Date:Jun 19, 2019

Sunkiausia plona nerūdijančio plieno suvirinimo problema yra suvirinimas ir deformacija. Nerūdijančio plieno lakštai yra nedideli. Suvirinimo proceso metu jis yra vietoje šildomas ir aušinamas, sudarant nevienodą šildymą ir aušinimą, o suvirinimas sukels netolygų stresą ir įtampą. Kai išilginis suvirinimo sutrumpinimas yra daugiau nei tam tikra reikšmė plonos plokštės kraštui, sunkesnė bangos deformacija paveiks ruošinio formą.

Pagrindinės priemonės, susijusios su nudegimo ir deformacijos problema nerūdijančio plieno lakštų suvirinimo metu:

1. Griežtai kontroliuokite suvirintų jungčių šilumos tiekimą ir pasirinkite tinkamą suvirinimo metodą ir proceso parametrus (daugiausia suvirinimo srovę, lanko įtampą, suvirinimo greitį).

2. Paprastai plonasluoksniam suvirinimui paprastai naudojami nedideli purkštukai, tačiau rekomenduojame kiek įmanoma labiau naudoti didelį purkštukų skersmenį, kad suvirinimo metu suvirinimo apsauginis paviršius būtų didesnis, o tai gali veiksmingai ir ilgai izoliuoti orą, todėl kad suvirinimo siūlas būtų geriau suformuotas. Stiprus antioksidacinis pajėgumas.

thin stainless steel

3. Naudojant .51,5 volframo strypą, šlifavimo aštrumas turėtų būti ryškesnis, o volframo strypo, išsikišusio iš antgalio, ilgis turėtų būti kuo ilgesnis, o tai leis pagrindinei medžiagai greičiau ištirpti, ty lydymosi temperatūra Padidėjimas yra greitesnis ir temperatūra yra labiau koncentruota, o tai leidžia mums kuo greičiau ištirpti ir neleisti didinti motinos temperatūros, taigi sritis, kurioje vidinis medžiagų įtempis mažėja, ir galiausiai sumažėja medžiagos deformacija.4. Montavimo matmenys turi būti tikslūs, sąsajos tarpas yra kuo mažesnis. Tarpas yra šiek tiek didesnis ir lengviau sudeginamas, arba suformuojamas didesnis suvirinimo rutuliukas.

5, turi naudoti kietą dangą su vienodą tvirtinimo jėgos pusiausvyrą. Svarbiausias būdas suvirinti nerūdijančio plieno lakštą yra atkreipti dėmesį į: griežtai kontroliuoti suvirintos jungties linijos energiją ir stengtis kuo labiau sumažinti šilumos sąnaudas pagal suvirinimo užbaigimo prielaidą, taip sumažinant šilumos paveiktą zoną ir išvengiant pirmiau minėtus defektus.

image

6. Tinkamos suvirinimo sekos pasirinkimas yra ypač svarbus norint kontroliuoti likučio deformaciją. Simetrinio suvirinimo konstrukcijai turi būti naudojamas kuo labiau simetriškas suvirinimas. Dėl asimetrinės struktūros, viena su mažiau suvirintų siūlių ir viena su daugiau siūlių. Viena pusė. Pjovimo suvirinimo deformacija yra pakankama priekinės pusės deformacijai ištaisyti, kad sumažėtų bendra deformacija.

7. Geriausias nerūdijančio plieno lakštas yra lazerinis suvirinimas 0,1MM gali būti suvirintas, lazerio taško dydis gali būti reguliuojamas laisvai, gali būti gerai valdomas. Deformacijos santykis taip pat nėra.


Pora: Dvipusio nerūdijančio plieno pjovimo metodai

Kitas: Kaip apdoroti plieną?