[[TitleIndustry]]

Kaip išspręsti plieno nerūdijančio plieno suvirinimo deformacijas ir deginimą

Date:Jun 19, 2019

Didžiausia plono nerūdijančio plieno suvirinimo problema yra suvirinimo nusidėvėjimas ir deformacija. Nerūdijančio plieno lakštai yra šiek tiek suvaržyti. Vietoje jo kaitinamas ir aušinamas suvirinimo procesas, susidarantis netolygus kaitinimas ir aušinimas, o suvirinant susidarys netolygus įtempis ir įtempimas. Kai suvirinimo siūlės išilginis sutrumpėjimas yra didesnis nei tam tikra reikšmė, palyginti su plonos plokštės kraštu, rimtesnė bangos deformacija paveiks ruošinio formos kokybę.

Pagrindinės priemonės, padedančios išspręsti perdegimo ir deformacijos problemą suvirinant nerūdijančio plieno lakštus:

1. Griežtai valdykite suvirintų siūlių šilumos srautą ir pasirinkite tinkamą suvirinimo būdą bei proceso parametrus (daugiausia suvirinimo srovę, lanko įtampą, suvirinimo greitį).

2. Paprastai plonioms plokštelėms suvirinti dažniausiai naudojami maži purkštukai, tačiau rekomenduojame kiek įmanoma naudoti didelį purkštukų skersmenį, kad suvirinimo metu apsauginis suvirinimo paviršius būtų didesnis, o tai efektyviai ir ilgą laiką gali izoliuoti orą, taigi kad suvirinimo siūlė būtų suformuota geriau. Stiprus antioksidantų gebėjimas.

thin stainless steel

3. Naudojant tung1,5 volframo strypą, šlifavimo aštrumas turėtų būti ryškesnis, o iš purkštuko kyšančio volframo strypo ilgis turėtų būti kuo ilgesnis, dėl ko pagrindinė medžiaga greičiau tirpsta, tai yra lydymosi temperatūra Pakilimas yra greitesnis, o temperatūra yra labiau koncentruota, o tai leidžia mums kuo greičiau ištirpti ir neleidžia pakilti motinos temperatūrai daugiau, kad plotas, kuriame keičiasi medžiagos vidinis įtempis, būtų mažesnis, ir galiausiai sumažėja ir medžiagos deformacija.4. Surinkimo matmenys turi būti tikslūs, sąsajos tarpas yra kuo mažesnis. Tarpas yra šiek tiek didesnis ir lengviau perdedamas, arba susidaro didesnis suvirinimo karoliukas.

5, privalo naudoti kietojo viršelio tvirtinimo elementą su tolygiu suveržimo jėgos balansu. Nerūdijančio plieno lakšto suvirinimo pagrindinis dalykas yra atkreipti dėmesį į: griežtai kontroliuoti suvirinto sujungimo linijos energiją ir stengtis kiek įmanoma sumažinti šilumos suvartojimą, atsižvelgiant į tai, kad baigtas suvirinimas, taip sumažinant šilumos paveiktą zoną ir išvengiant aukščiau išvardintus trūkumus.

image

6. Tinkamos suvirinimo sekos pasirinkimas yra ypač svarbus norint kontroliuoti likusią suvirinimo deformaciją. Simetrinio suvirinimo struktūrai kiek įmanoma reikia naudoti simetrišką suvirinimą. Dėl asimetriškos struktūros - vienas, kuriame mažiau siūlių, o kitas - daugiau. Viena pusė. Stulpinio suvirinimo deformacija yra pakankama norint ištaisyti priekinės pusės deformaciją, kad būtų sumažinta bendra deformacija.

7. Geriausias nerūdijančio plieno lakštas yra suvirinimas lazeriu. 0,1MM gali būti suvirintas, lazerio taško dydį galima laisvai reguliuoti, gerai valdyti. Deformacijos santykio taip pat nėra.


Pora: Dvipusio nerūdijančio plieno pjaustymo būdai

Kitas: Kaip apdoroti plieną?