[[TitleIndustry]]

Kaip plieno technika vystysis ateityje?

Date:Jul 07, 2019

Kaip plieno technika vystysis ateityje?

Geležies ir plieno pramonė turėtų vadovautis pagrindinėmis techninės plėtros kryptimis:

1. Mažos anglies anglies gamybos technologija

Taikant aukštakrosnių mažai anglies išskiriančią geležies gamybos technologiją, daugiausia dėmesio skiriama naujų krosnių medžiagų, tokių kaip kompozicinis anglies ir geležies krūvis aukštakrosnėse, tyrimams, aukštakrosnių viršutinių dujų perdirbimui, vandenilio turinčioms medžiagoms (turtingoms vandeniliui, gamtinėms dujoms, COG įpurškimas, didelis prisotinimas deguonimi (turtingo deguonies norma 30% arba bendras deguonies kiekis) įpurškimas, ribotas anglių įpurškimas ir kt., Siekiant sumažinti CO2 išmetimą iš geležies gaminimo proceso.

2.Žema anglies, išmetamų teršalų kiekį mažinanti aukštakrosnių geležies gamybos technologija

Ne aukštakrosnių geležies gamybos technologijoje naudojamas vandenilio redukcija, kuri gali žymiai sumažinti išmetamo CO2 kiekį. Tai daugiausia apima penkias rūšis: lydymosi redukcijos technologija, tiesioginio redukcijos technologija, tiesioginė vandenilio redukcija, tiesioginė metalurgija, pagrįsta vandenilio metalurgijos lydymosi redukcija, anglies dioksido atskyrimo, surinkimo, laikymo ir panaudojimo technologijos.

3. Plieno gamybos technologija

Daugiausia galima patikslinti į keturis aspektus: didelio efektyvumo pirminio apdorojimo karšto metalo desulfurizacijos technologija, naujo aukšto efektyvumo rafinuoto kaladėlių dugno purškimo proceso, oksido metalurgijos technologijos, skirtos gaminti suvirinimo plieną su dideliu energijos kiekiu, ir storio matuoklio struktūrinio plieno vienoda mikrostruktūros kontrolė. Gaukite gerų rezultatų, pasiekdami gerus sieros pašalinimo rezultatus.

4. Aukštos kokybės specialus plienas, labai efektyvus, nebrangus specialios metalurgijos naujas procesas

Pirmasis yra trys rafinavimo technologijos. Po įprastos elektrinės krosnies arba keitiklio proceso pridedamos trys rafinavimo įmonės, skirtos specialioms plieno medžiagoms ir kitoms aukšto efektyvumo metalinėms medžiagoms, tokioms kaip aviacijos ir kosmoso pramonė, tokios kaip didelis efektyvumas ir mažos išlaidos. Antra, valomas naujos kartos specialusis plienas, homogenizavimo ir rafinavimo technologija, tiriama ir plėtojama naujos kartos specialios plieno kaladėlių švaraus valymo technologija, pasižyminti išlydyto plieno, aukštos klasės nerūdijančio plieno, suslėgto azoto, neteršimu, kaitinimu ir deoksidacija. pridedama metalurgijos naujoji technologija, elektros šlako lydymosi technologija, pagrįsta laidžiu kristalizatoriumi ir tt Aukščiausios klasės legiruotojo plieno gamybai.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: kas yra nerūdijančio plieno kvadratinis vamzdis?

Kitas: Kas yra nerūdijantis plienas Martensitic?