[[TitleIndustry]]

316 nerūdijančio plieno vamzdžio pristatymas

Date:Jul 20, 2019

316 nerūdijančio plieno vamzdis yra tuščiavidurė apvaliojo plieno juosta, kuri plačiai naudojama pramoniniuose transportavimo vamzdynuose, tokiuose kaip naftos, chemijos, medicinos, maisto, lengvosios pramonės, mechaniniai prietaisai ir mechaniniai konstrukciniai komponentai. Be to, kai lenkimo ir sukimo jėgos yra vienodos, svoris yra lengvas, todėl jis taip pat plačiai naudojamas mechaninių dalių ir inžinerinių konstrukcijų gamyboje. Taip pat naudojamas gaminti įvairius įprastinius ginklus, statines, kriaukles ir pan.

Pagrindines 316 nerūdijančio plieno vamzdžių atmainas galima suskirstyti į: 316 nerūdijančio plieno ryškų vamzdį, 316 nerūdijančio plieno dekoratyvinį vamzdį, 316 nerūdijančio plieno kapiliarinį vamzdį, 316 nerūdijančio plieno suvirintą vamzdį ir pan. 316L nerūdijančio plieno vamzdyje maksimalus anglies kiekis yra 0,03 ir jis gali būti naudojamas tais atvejais, kai po suvirinimo atkaitinti neįmanoma ir reikalingas maksimalus atsparumas korozijai. Tačiau 316 nerūdijantis plienas negali būti sukietėjęs termiškai apdorojant. Bendros plieno klasės eksploatacinės savybės yra geresnės. Aukštos temperatūros sąlygomis, kai sieros rūgšties koncentracija yra mažesnė kaip 15% ir didesnė kaip 85%, 316 nerūdijantis plienas yra plačiai naudojamas.

316 nerūdijantis plienas taip pat atsparus jūros ir agresyvios pramonės atmosferos erozijai. Atsparumas karščiui 316 nerūdijantis plienas pasižymi dideliu atsparumu oksidacijai, naudojant nepertraukiamai žemesnėje kaip 1600 ° C temperatūroje, o nepertraukiamai naudojant žemesnėje kaip 1700 ° C temperatūroje. 800–1575 laipsnių diapazone geriau nedengti nuolat 316 nerūdijančio plieno, tačiau kai 316 nerūdijantis plienas yra nuolat naudojamas už šios temperatūros diapazono ribų, nerūdijantis plienas turi gerą atsparumą karščiui. Atkaitinimas atliekamas nuo 1850 iki 2050 laipsnių temperatūros, po to greitai atkaitinamas ir greitai aušinamas. 316 nerūdijantis plienas negali būti sukietėjęs termiškai apdorojant. 316 nerūdijantis plienas pasižymi geromis suvirinimo savybėmis. Virinant gali būti naudojami visi standartiniai suvirinimo būdai. Suvirinant pagal paskirtį, suvirinant galima naudoti nerūdijančio plieno 316Cb, 316L arba 309Cb strypus arba suvirinimo strypus. Norint užtikrinti geriausią atsparumą korozijai, suvirintai 316 nerūdijančio plieno sekcijai reikia atkaitinti virinimo siūlę. Jei naudojamas 316L nerūdijantis plienas, atkaitinti virinimo nereikia.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com

Pora: Kas yra karšto valcavimo nerūdijančio plieno plokštė?

Kitas: Kas yra nerūdijančio plieno įspausta plokštė?