[[TitleIndustry]]

nerūdijančio plieno vamzdžių rūdžių priežastis

Date:Sep 25, 2018

Paplūdimio zonoje naudojamas 316 arba 304 nerūdijantis plienas, kad būtų atsparios jūros vandens korozijai.


【Galimos priežastys】

  1. Chloro jonų yra naudojimo aplinkoje. Chloro jonai yra plačiai prieinami, tokie kaip druska, prakaitas, jūros vanduo, jūros vėjas, dirvožemis ir kt. Nerūdijantis plienas, kuriame aplinkoje yra chloro jonų, greitai ėsdina, net labiau nei paprastas švelnus plienas. Todėl reikia naudoti nerūdijančio plieno reikalavimus ir poreikį nuolat šluostytis, šalinti dulkes, laikyti švarų ir sausą. KIMBERLY PIPE 12- (294).jpg

  2. 2. Negalima apdoroti kieto tirpalo. Legiruojantys elementai netirpsta matricoje, todėl matricos kiekis buvo mažas ir blogas korozijos atsparumas korozijai.

  3. 3. Ši medžiaga, kurioje nėra titano ir niobio, iš prigimties yra linkusi į tarpląstelinę koroziją. Titano ir niobio pridėjimas kartu su stabiliu gydymu gali sumažinti tarpląstelinę koroziją. Ore arba chemiškai ėsdinančios terpės gali atsispirti labai legiruoto plieno korozijai, nerūdijantis plienas yra gražus paviršius ir atsparumas korozijai yra geras, nereikia atlikti dažymo spalvomis ir kitokio paviršiaus apdorojimo bei žaisti būdingas nerūdijančio plieno paviršiaus savybes , naudojamas įvairiam plienui, paprastai žinomam kaip nerūdijantis plienas.

Pora: kas yra valčių plokštė

Kitas: minkštas magnetinis lydinys