[[TitleIndustry]]

minkštas magnetinis lydinys

Date:Oct 10, 2018


Galima suskirstyti į mažai anglies išskiriantį elektrinį plieną ir „Amkotie“, silicio plieną, nikelio-geležies minkštą magnetinį lydinį, geležies ir kobalto minkštą magnetinį lydinį, geležies ir silicio aliuminio minkštuosius lydinius ir kt., Energetikos pramonėje, daugiausia didesniame magnetiniame lauke. su dideliu magnetiniu jutimu ir mažu lydinio šerdies praradimu. Elektronikos pramonėje pagrindinis lydinio naudojimas yra mažas ar vidutinis magnetinis laukas, pasižymintis dideliu pralaidumu ir maža koercine jėga. Esant aukštam dažniui, reikalinga plona juostelė arba didesnio atsparumo lydinys. Paprastai jie gaminami iš plokščių ar juostelių.

KIMBERLY PIPE 12- (300).jpg


Jos histerezės kilpos plotas yra mažas ir siauras, koercityvumas paprastai yra mažesnis nei 800a / m, didelis atsparumas, mažas Eddy srovės praradimas, didelis pralaidumas, didelis sodrumas magnetine prasme. Paprastai jis perdirbamas į plokštes ir juosteles. Paruoštas lydymosi metodas. Daugiausia naudojama elektros prietaisuose, telekomunikacijų pramonėje, Įvairūs geležies šerdies komponentai (tokie kaip transformatoriaus geležies šerdis, relinė geležies šerdis, droselis ir kt.). Dažniausiai naudojami minkšti magnetiniai lydiniai turi mažai anglies išskiriantį elektrinį plieną, „Amkotie“, silicio plieną, nikelio-geležies minkštą magnetinį lydinį, geležies-kobalto minkštą magnetinį lydinį, minkštuosius geležies ir silicio lydinius ir kt.

Iš esmės dingsta magnetiniai lydiniai, jautrūs įmagnetinimui išoriniuose magnetiniuose laukuose ir kurie pašalina magnetinį srautą po magnetinės indukcijos (magnetizmo). Histerezės kilpos plotas yra mažas ir siauras, o koercityvumas (Hc) paprastai yra mažesnis nei Oe (žr. Tikslumo lydinius). XIX amžiaus pabaigoje variklio ir transformatoriaus šerdys buvo pagamintos iš mažai anglies išskiriančio plieno. Labiau magnetiniai 1900 m. Silicio plieno lakštai greitai pakeitė švelnųjį plieną, kuris buvo naudojamas gaminant energetikos pramonę. NI-FE lydinys buvo įvestas 1917 m., Siekiant patenkinti tuo metu veikiančios telefono sistemos poreikius. vėliau specialiesiems tikslams buvo pristatyti skirtingais magnetinėmis savybėmis pasižymintys Fe-co lydiniai (1929), fe-si-al lydiniai (1936) ir Fe-al lydiniai (1950). Kinija pradėjo gaminti karšto valcavimo silicio plieno lakštus 1953 m. 50-ųjų pabaigoje mes pradėjome tyrinėti minkštuosius magnetinius lydinius, tokius kaip NI-FE ir fe-co, ir 60-aisiais pradėjome gaminti keletą pagrindinių minkštųjų magnetų. Šalčio gamyba valcuotos silicio plieno juostos prasidėjo aštuntajame dešimtmetyje.


Pora: nerūdijančio plieno vamzdžių rūdžių priežastis

Kitas: Šaltojo tempimo (valcavimo) pristatymo būsena