[[TitleIndustry]]

Kas yra nerūdijančio plieno sanitarinis vamzdis?

Date:May 10, 2019

Nerūdijančio plieno sanitarinis vamzdis yra ilga plieno juosta, turinti tuščiavidurį skyrių ir be siūlių aplink jį. Kuo storesnis gaminio sienos storis, tuo jis ekonomiškesnis ir praktiškesnis. Kuo plonesnis sienos storis, tuo didesnės bus perdirbimo išlaidos.Produkto procesas lemia ribotas jo eksploatacines savybes, o besiūlio plieno vamzdžio tikslumas paprastai yra žemas. Sienų storis nėra vienodas, vamzdžio vidinis ir išorinis ryškumas yra mažas, fiksuoto ilgio yra didelis, o viduje ir išorėje yra duobėtos ir juodos dėmės, o juodąsias dėmeles nėra lengva pašalinti; jo aptikimas ir formavimas turi būti apdorojami neprisijungus. Todėl jis įkūnija savo pranašumą dėl aukšto slėgio, didelio stiprumo, mechaninių konstrukcinių medžiagų.Pagrindinė programa :

Nerūdijančio plieno sanitariniai vamzdžiai daugiausia naudojami gamybos įrenginiuose ir gėrimų, alkoholio, bioinžinerijos, maisto ir kt. Surinkimo linijose. Žmonėms daugiausia reikalingas nerūdijančio plieno sanitarinių vamzdžių paviršiaus apdaila, pasyvavimo sluoksnis ir alyvos atstūmimas:

1. Paviršiaus apdaila: šlifuokite nerūdijančio plieno sanitarinio vamzdžio vidinius ir išorinius paviršius, kad plieninio vamzdžio paviršius būtų lygesnis ir ryškesnis, ką mes dažnai vadiname veidrodiniu paviršiumi. Pagrindinis tikslas yra užkirsti kelią skystos medžiagos vamzdyje susidarymui iš vamzdžio sienos, kuri yra linkusi į taršą ir sudaro vamzdžio užsikimšimą.

2. Pasyvavimo sluoksnis: Po poliravimo plieninis vamzdis turi būti dedamas į pasyvavimo rezervuarą panardinimui, o plieninio vamzdžio paviršius oksiduojamas rūgštiniu pasyvavimo tirpalu, kad susidarytų pasyvavimo sluoksnis, kad būtų pasiektas plieninio vamzdžio atsparumas korozijai.

3. Alyvos uždraudimo laipsnis: Užbaigus pasyvavimą, alyva išvaloma ir pašalinama iš plieno vamzdžio paviršiaus. Baigę jį reikia išbandyti su riebalų analizatoriumi. Tai daugiausia neleidžia pačios vamzdžio sienos alyvai užteršti skysčio, tekančio vamzdžio viduje.


Pora: Nerūdijančio plieno kilmė

Kitas: Kuo skiriasi austenitinis ir martensitinis nerūdijantis plienas?