[[TitleIndustry]]

Nerūdijančio plieno konstrukcija

Date:Jun 17, 2019

Nerūdijančio plieno lakštai yra plačiai naudojami dekoratyviniais tikslais, pavyzdžiui, išorinėmis sienomis, stogais ir liftais dėl patrauklios išvaizdos ir ilgaamžiškumo. Šiandien nerūdijantis plienas vis dažniau naudojamas kaip atraminė konstrukcija atšiauriose aplinkose. Viso konstrukcijos gyvavimo ciklo požiūriu nerūdijantis plienas daugeliu atvejų yra ekonomiškesnis.

Daugiau nei pusė pasaulio metinio plieno gamybos yra naudojama statybinių konstrukcijų srityje. Pastatų ir tiltų I-sijos, plokštės ir plieniniai strypai paprastai yra pagaminti iš ekonominio anglies plieno arba mažo lydinio struktūrinio plieno. Deja, šie plienai yra linkę rūdyti, ir tai daro didžiulį ekonominį ir ekologinį poveikį pasaulinei infrastruktūrai, darančiai įtaką keliams, tiltams, pastatams, naftos, vandens ir nuotekų tiekimo sistemoms.

Stainless steel uses

Daugelis tyrimų parodė, kad pramoninės šalys per metus dėl korozijos kenčia nuo 3% iki 4% BVP. Tai apima tik tiesioginę žalą, atsiradusią pakeitus pažeistas medžiagas ir komponentus, o netiesioginiai nuostoliai, pvz., Gamybos nuostoliai, poveikis aplinkai, eismo sutrikimai, sužalojimai ir mirties nuostoliai, yra lygūs.

Standartiniai konstrukciniai plienai turi būti dažyti arba padengti metaline danga, kad būtų sumažinta korozija. Be pradinių dažų apsaugos sąnaudų, dengtas plienas taip pat gali patirti brangius patikrinimus, techninę priežiūrą ar pakeitimo išlaidas per visą dengimo laikotarpį. Netiesioginės priežiūros išlaidos, pavyzdžiui, gamybos ir pajamų sumažėjimas, taip pat gali būti didelės. Net kartais, dėl sąlygų, neįmanoma patikrinti ir išlaikyti konstrukcinių elementų.

Stainless steel uses

Gyvavimo ciklo sąnaudų palyginimas

Dizaineriai dabar vis labiau vertina struktūros išlaidas per visą jo gyvavimo ciklą, o ne tik pradines investicijas. Vertinant gyvavimo ciklo sąnaudas, ypač toms konstrukcijoms, kurioms reikalingas geras patvarumas, arba kad patikrinimų ir techninės priežiūros negalima atlikti arba yra labai brangios, nerūdijantis plienas yra perspektyvus variantas, nors nerūdijantis plienas yra daug brangesnis nei anglies plienas.

Be to, yra būdų sumažinti medžiagų sąnaudų atotrūkį. Pašalinus dangą, sumažėja montavimo išlaidos. Naudojant didesnio stiprumo dvipusį nerūdijantį plieną, sekcijos dydį ir svorį galima sumažinti, toliau mažinant pradines išlaidas.

Atsižvelgiant į techninės priežiūros sąnaudas per visą eksploatavimo laiką, nerūdijančio plieno naudojimas pašalina dangos priežiūros ir dalių keitimo poreikį dėl korozijos. Nerūdijančio plieno konstrukcija taip pat yra tvaresnis sprendimas, padedantis sumažinti išmetamų teršalų kiekį ir sumažinti išteklių sunaudojimą bei atliekas


Pora: Kaip gali būti naudojamas atsparus dėvėjimui skirtas plienas ir kaip juos padaryti?

Kitas: Kas yra austenito nerūdijantis plienas?