[[TitleIndustry]]

Dvipusio nerūdijančio plieno pjovimo metodai

Date:Jun 21, 2019

Procesai, dažniausiai naudojami austenitiniam nerūdijančiam plienui ir anglies plienui, gali būti naudojami dvipusio nerūdijančio plieno pjovimui, tačiau tam tikri parametrų pakeitimai yra būtini mechaninėms ir šiluminėms savybėms pritaikyti.

1. Pjaustymas

Duplex nerūdijantis plienas yra sunkiau matomas nei anglies plienas dėl didelio stiprumo, didelio darbinio kietėjimo ir trūkstamų intarpų trūkumo. Didelės galios mašinos, galingos ašmenų ištiesinimo sistemos, neapdorotos pjūklo pjūklų pjovimo diskai, lėtai vidutinio greičio pjovimo greitis, sunkūs pašarai ir tinkamas aušinimo skysčio srautas (pageidautina tepimo ir aušinimo derinys). aušinimo skysčio į ruošinį ir tt, kad gautumėte geriausius rezultatus. Pjovimo greitis ir padavimo greitis turėtų būti panašūs į 316 austenitinio nerūdijančio plieno.

2. Iškirpti

Dvipusis nerūdijantis plienas supjaustytas tomis pačiomis priemonėmis, kaip ir 304 ir 316 nerūdijančio plieno, ir paprastai nereikalauja specialaus reguliavimo. Tačiau dėl didelio šlifavimo atsparumo dvipusio nerūdijančio plieno reikia padidinti šlyties jėgą arba sumažinti šlyties storį.

Karštai valcuotiems ir šaltai valcuotiems lakštams nerūdijančio plieno šlyties stipris yra apie 58% tempimo stiprumo. Pagal faktinį šlyties stiprumo santykį, dvipusis nerūdijantis plienas elgiasi kaip storesnis 316 nerūdijantis plienas. Todėl, esant tam tikram šlifavimui, maksimalus 2304 ir 2205 dvipusių nerūdijančio plieno storis gali būti nukirptas iki maždaug 75% 304 ir 316 nerūdijančio plieno storio, o didžiausias nerūdijančio plieno, kuris gali būti nuplėštas, storis yra paprastas austenitinis 65 % nerūdijančio plieno.

austenitic stainless steels and carbon steels can be used for duplex stainless steel cutting

3. Pjaustymas

Tradiciniai plieniniai ritinių plyšiai gali būti naudojami duplex nerūdijančio plieno ritinių ir juostelių pjaustymui. Dvipusio nerūdijančio plieno ritė tiekiama iš uncoiler ir per apvalią pjovimo ašmenį, esantį apatinėje įrankio laikiklyje, plyšio linijoje, o įsukimo ritė sukasi susukimo plieno ritę. Pjovimo mentės padėtį galima reguliuoti pagal pageidaujamą ritės produkto plotį. Kadangi dvipusio nerūdijančio plieno stiprumas yra didesnis nei austenitinio nerūdijančio plieno, sunku kontroliuoti pjovimo įrankio nusidėvėjimą ir krašto stabilumą. Norint išlaikyti dvipusio nerūdijančio plieno ritės gerą išilginę krašto kokybę, reikia naudoti plieno arba karbido įdėklus.

4. Štampavimas

Štampavimas gali būti laikomas sudėtinga kirpimo forma. Didelio stiprumo, greito darbo sukietėjimo ir atsparumo plyšimui dėka dvipusio nerūdijančio plieno yra gana sunku perforuoti ir dėvėti įrankį. Geresnis įėjimo taškas ir pagrindinis principas yra dvipusio nerūdijančio plieno kaip dvigubo storio austenitinio nerūdijančio plieno apdorojimas. Didesnės azoto turinčios didelio lydinio dvipusio nerūdijančio plieno štampavimas yra sudėtingesnis.

5. Plazminis ir lazerinis pjovimas

Duplex nerūdijantis plienas paprastai apdorojamas naudojant tą pačią plazminę pjovimo ir lazerinę pjovimo įrangą kaip austenitinis nerūdijantis plienas. Šiek tiek didesnis šilumos laidumas ir nedidelis duplex nerūdijančio plieno kiekis gali turėti nedidelį poveikį optimaliems parametrams, tačiau patenkinamų rezultatų galima gauti be specialių reguliavimų. Plazminio pjovimo proceso šilumos paveikta zona (HAZ) paprastai yra labai siaura, apie 0,25 mm (0,010 colio), nes pjovimas yra vienkartinis, greitas veikimas ir lakštas greitai atvės. Suvirinimo proceso metu suvirinimo metalo apdirbimas ir metalo lydymas arti netauriųjų metalų pašalina šilumos paveiktą plazmos pjūvio zoną. s skirtumas.


Pora: Kas yra karšto valcavimo? Kokie yra privalumai ir trūkumai?

Kitas: Kaip išspręsti plono nerūdijančio plieno suvirinimo deformaciją ir deginimą