[[TitleIndustry]]

Kas yra 304 nerūdijančio plieno plokštė?

Date:Jul 13, 2019

304 nerūdijantis plienas yra įprasta nerūdijančio plieno medžiaga, kurios tankis yra 7,93 g / cm3, dar žinomas kaip 18/8 nerūdijantis plienas. Didelis atsparumas 800 ° C temperatūrai yra geras perdirbimo efektyvumas ir didelis kietumas. Jis plačiai naudojamas pramonės ir baldų dekoravimo pramonėje bei maisto medicinos pramonėje.

304 yra universalus nerūdijantis plienas, plačiai naudojamas gaminant įrangą ir detales, kurioms reikia gerų eksploatacinių savybių (atsparumas korozijai ir pritaikomumas). Norint išlaikyti nerūdijančio plieno atsparumą korozijai, pliene turi būti daugiau kaip 18% chromo ir daugiau kaip 8% nikelio. 304 nerūdijantis plienas yra nerūdijančio plieno rūšis, pagamintas pagal Amerikos ASTM standartus.

Svarbiausi 304 elementai yra Ni, Cr, bet neapsiribojama šiais dviem elementais. Konkrečius reikalavimus nustato gaminio standartas. Įprastuose pramonės sprendimuose manoma, kad tol, kol Ni kiekis yra didesnis nei 8%, o Cr kiekis yra didesnis nei 18%, jis gali būti laikomas 304 nerūdijančio plieno. Štai kodėl pramonė šį nerūdijančio plieno tipą vadina 18/8 nerūdijančio plieno. Tiesą sakant, atitinkamuose gaminių standartuose yra labai aiškūs 304 reikalavimai, ir šie gaminių standartai turi keletą skirtumų skirtingoms nerūdijančio plieno formoms.

Nerūdijantis plienas 304 yra plačiausiai naudojamas chromo-nikelio nerūdijantis plienas. Kaip plačiai naudojamas plienas, turi gerą atsparumą korozijai, atsparumą karščiui, stiprumą žemoje temperatūroje ir mechanines savybes. Tai gerai apdorojama karštu būdu, pavyzdžiui, štampavimo ir lenkimo. , grūdinimas termiškai neapdorotas (naudoti -196 ° C ~ 800 ° C temperatūroje). Atsparus korozijai atmosferoje, jei tai pramoninė atmosfera arba labai užterštos teritorijos, ją reikia laiku išvalyti, kad būtų išvengta korozijos. Tinka perdirbti, laikyti ir transportuoti maistą. Jis pasižymi geromis perdirbimo savybėmis ir tirpumu.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.comPora: Kas yra 180 laipsnių alkūnė?

Kitas: prie ko galima naudoti dupleksinę 2205 nerūdijančio plieno plokštę?