[[TitleIndustry]]

Kas yra 180 laipsnių alkūnė?

Date:Aug 15, 2019

Vamzdynų sistemoje alkūnė yra vamzdis, keičiantis vamzdžio kryptį. Pagal kampą yra trys dažniausiai naudojamos 45 ° ir 90 ° 180 °, o pagal inžinerinius poreikius taip pat įtraukiamos kitos nenormalios kampo alkūnės, tokios kaip 60 °. Alkūnės pagamintos iš ketaus, nerūdijančio plieno, legiruoto plieno, kaliojo ketaus, anglinio plieno, spalvotųjų metalų ir plastikų.

Alkūnė yra vamzdžio tipas, naudojamas vamzdžio pasukimui. Tarp visų vamzdynų jungiamųjų detalių, naudojamų vamzdynų sistemoje, ši dalis yra didžiausia, apie 80%. Paprastai skirtingų medžiagų ar sienų storio lenkimams parenkami skirtingi formavimo procesai. Besiūliai alkūnių formavimo procesai, dažniausiai naudojami gamybos įmonėse, turi karšto stūmimo, štampavimo, išspaudimo ir panašius veiksmus.

Karšto stūmimo alkūnės formavimo procese naudojamas specialus alkūnės stumimo aparatas, šerdies forma ir šildymo įtaisas, kad ruošinio, įdėto į formą, įvorė judėtų į priekį pagal stūmiklio stūmimą, jis būtų šildomas, plečiamas ir sulenktas judant. procesas. Karšto stūmimo alkūnės deformacija yra vamzdžio ruošinio skersmens nustatymas pagal metalinės medžiagos tūrio pokyčio įstatymą prieš ir po plastinės deformacijos. Naudoto vamzdžio ruošinio skersmuo yra mažesnis už alkūnės skersmenį, o ruošinio deformacijos procesą kontroliuoja šerdies forma, kad suspaustų vidinį lanką. Metalo srautas kompensuoja kitas dalis, kurios plonėja dėl skersmens padidėjimo, tokiu būdu gaunant vienodo sienelės storio alkūnę.

Štampinis alkūnės formavimas yra ankstyviausias masinių besiūlių alkūnių gamybos procesas. Tai buvo pakeista karštu stūmimu ar kitais formavimo procesais gaminant bendrų specifikacijų alkūnes, tačiau kai kuriose alkūnių specifikacijose dėl mažesnio gamybos skaičiaus sienelių storis yra per storas arba per plonas, o gaminys vis dar yra naudoti, kai jis turi specialių reikalavimų.

Kadangi alkūnė pasižymi geromis visapusiškomis savybėmis, ji plačiai naudojama chemijos inžinerijoje, statybose, vandentiekyje, kanalizacijos, naftos, lengvojoje ir sunkiojoje pramonėje, šaldymo, sanitarijos, santechnikos, priešgaisrinės apsaugos, elektros energijos, kosmoso, laivų statybos ir kituose pagrindiniuose projektuose.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: Kas yra nerūdijančio plieno šešiakampė strypas?

Kitas: Kas yra 304 nerūdijančio plieno plokštė?