[[TitleIndustry]]

Kas yra 310s nerūdijančio plieno plokštė?

Date:Aug 16, 2019

310S nerūdijančio plieno plokštė yra labai legiruotas nerūdijantis plienas iš 25Cr-20Ni sistemos. Jis pasižymi puikiu atsparumu oksidacijai aukštoje temperatūroje ir yra tinkamas gaminti įvairius krosnies komponentus. Maksimali temperatūra yra 1200 ° C, o nepertraukiamo naudojimo temperatūra yra 1150 ° C.

Pagrindinis bruožas:

1. geras atsparumas oksidacijai;

2. plataus temperatūros diapazono (žemiau 1150 ° C) naudojimas;

3. Tirpalo būsena yra nemagnetinė;

4. stiprumas aukštoje temperatūroje;

5. geras litavimas.

310S nerūdijantis plienas yra austenitinis chromo-nikelio nerūdijantis plienas, pasižymintis geru oksidacijos ir korozijos atsparumu. Kadangi jame yra didelis chromo ir nikelio procentas, jis pasižymi ypač dideliu šliaužimo stiprumu ir gali nuolat dirbti aukštoje temperatūroje.

Dėl didelio nikelio (Ni) ir chromo (Cr) kiekio jis pasižymi dideliu atsparumu oksidacijai, korozijai, rūgštims ir šarmams bei aukšta temperatūra. Aukštos temperatūros atsparus plieninis vamzdis yra specialiai naudojamas elektriniams šildymo vamzdžiams ir kt. Gaminti, o anglis pridedama prie austenitinio nerūdijančio plieno. Po turinio stiprumą pagerina kieto tirpalo sutvirtinimo efektas. Cheminė austenitinio nerūdijančio plieno sudėtis pagrįsta chromu, nikeliu ir kitais elementais, tokiais kaip molibdenas, volframas, niobis ir titanas. Kadangi struktūra yra į veidą orientuota kubinė struktūra, todėl aukštoje temperatūroje yra didelis stipris ir šliaužimas.

310S nerūdijančio plieno plokščių taikymo sritis daugiausia susijusi su karščiui atsparaus plieno rūšimis, aukštos šilumos / aukštos temperatūros kontaktinėmis dalimis, tokiomis kaip išmetimo vamzdžiai, vamzdžiai, terminio apdorojimo krosnys, šilumokaičiai ir deginimo krosnys. Tuo pačiu metu 310S nerūdijančio plieno plokštė gali prisitaikyti prie ypatingos aplinkos, tokios kaip sunki oksiduojanti aplinka ir aukštos temperatūros aplinka, tinkama gaminti įvairius krosnies komponentus, maksimali temperatūra gali siekti 1200 ° C, o bendroji naudojimo temperatūra yra 1150 ° C. . Jis plačiai naudojamas krosnių ir automobilių valymo įrengimų medžiagose.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: Kaip naudojamas katilo vamzdis?

Kitas: Kas yra nerūdijančio plieno šešiakampė strypas?