[[TitleIndustry]]

Kas yra lydinio vamzdis?

Date:Jul 31, 2019

Lydinis vamzdis yra savotiškas besiūlis plieno vamzdis, o jo eksploatacinės savybės yra daug aukštesnės nei įprasto besiūlo plieno vamzdžio. Kadangi plieniniame vamzdyje yra daugiau Cr, jo atsparumas aukštai temperatūrai, atsparumas žemai temperatūrai ir atsparumas korozijai yra palyginti su kitais besiūliais plieno vamzdžiais. Viršutinėje dalyje, todėl lydinio vamzdis plačiai naudojamas naftos, kosminės, chemijos, elektros energijos, katilų, karinėje ir kitose pramonės šakose.

Kaip svarbi plieno gaminių dalis, legiruoti vamzdžiai skirstomi į du tipus: besiūlius plieninius vamzdžius (apvalius ruošinius) ir suvirintus plieninius vamzdžius (plokšteles ir juosteles) dėl skirtingo jų gamybos proceso ir naudojamų vamzdžių ruošinių formos.

Lydinio vamzdis daugiausia naudojamas žemo ir vidutinio slėgio katilų šildymo paviršiaus vamzdžiams (darbinis slėgis paprastai yra ne didesnis kaip 5,88 MPa, o darbinė temperatūra yra žemesnė kaip 450 ° C); jis naudojamas aukšto slėgio katilams (darbinis slėgis paprastai yra didesnis nei 9,8 MPa, o darbinė temperatūra yra 450 ° C - 650 ° C). Šildymo paviršiaus vamzdis, ekonomaizeris, perkaitintuvas, pašildytuvas, naftos chemijos pramoninis vamzdis ir kt.

Lieti vamzdžių naudojimas:

Pagrindinis legiruotojo vamzdžio paskirtis yra aukšto slėgio ir aukštos temperatūros vamzdynai ir įrenginiai, tokie kaip elektrinės, atominė energija, aukšto slėgio katilai, aukštos temperatūros perkaitintuvai ir šildytuvai. Jis pagamintas iš aukštos kokybės anglinio plieno, legiruoto konstrukcinio plieno ir nerūdijančio plieno. Jis susidaro karšto valcavimo (ekstruzijos, plėtimosi) arba šaltojo valcavimo (tempimo) būdu.

Lieti vamzdžių pranašumai:

Remiantis nacionaline aplinkos apsaugos, energijos taupymo ir išteklių išsaugojimo strategija, ją galima 100% perdirbti. Nacionalinė politika skatina išplėsti aukšto slėgio legiruotų vamzdžių taikymo sritį. Šiuo metu Kinijos legiruotų vamzdžių sunaudojama pusė viso plieno išsivysčiusiose šalyse, o išplėstiniai legiruotų vamzdžių naudojimo atvejai suteikia platesnę erdvę pramonės plėtrai. Remiantis Kinijos specialiojo plieno asociacijos legiruotų vamzdžių šakos ekspertų grupės tyrimais, ilgalaikio aukšto slėgio legiruotų vamzdžių paklausa Kinijoje kasmet padidės 10–12%.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: Kas yra alyvos apvalkalo vamzdis?

Kitas: kas yra nerūdijančio plieno kvadratinis vamzdis?