[[TitleIndustry]]

Kas yra karšto valcavimo nerūdijančio plieno plokštė?

Date:Jul 30, 2019

Karštai valcuotos nerūdijančio plieno plokštės yra palyginti mažo stiprumo, prastos paviršiaus kokybės (mažai oksiduojasi ir sklandžiai apdaila), tačiau geras plastiškumas, paprastai vidutinio storio plokštės, šalto valcavimo plokštės: labai stiprios, aukšto kietumo, aukšto paviršiaus, paprastai plonos plokštės , gali būti naudojamas kaip antspaudas.

Ištiesinę tiesius plaukus per kirpimo, pjovimo, apipjaustymo ir daugialypį tiesinimo, išlyginimo ir kitas apdailos linijas, o paskui pjaustę ar pervynioję, jie tampa: karšto valcavimo nerūdijančio plieno plokšte, plokščia karšto valcavimo plieno ritine, išilgine pjovimo juosta ir kiti produktai. Jei karšto valcavimo apdailos ritinys yra marinuotas, kad būtų pašalinta skalė, ir suteptas aliejumi, susidaro karšto valcavimo marinuoto lakšto ritinys. Šis produktas turi tendenciją iš dalies pakeisti šaltai valcuotus lakštus, o kaina yra vidutinė, o tai yra labai populiaru tarp vartotojų.

Karštai valcuotų nerūdijančio plieno plokščių paviršius yra lygus, pasižymi dideliu plastiškumu, tvirtumu ir mechaniniu atsparumu, yra atsparus rūgščių, šarminių dujų, tirpalų ir kitų terpių korozijai. Tai legiruotas plienas, kuris nėra lengvai rūdomas, tačiau nėra visiškai nerūdijantis.

Karšto valcavimo nerūdijančio plieno plokštės pranašumai: karšto valcavimo nerūdijančio plieno plokštė yra mažo kietumo, lengvai apdorojama ir yra labai lanksti. Nors jo mechaninės savybės yra daug mažesnės nei šaltas darbas, jis yra antras po kalimo, tačiau pasižymi geresniu kietumu ir lankstumu.

Keli karšto valcavimo nerūdijančio plieno plokščių naudojimo būdai:

1. Konstrukcinis plienas: Jis naudojamas bendros konstrukcijos plieno ir suvirintų konstrukcijų plieno gamybai. Jis daugiausia naudojamas plieninėms konstrukcinėms dalims, tiltams, laivams ir transporto priemonėms gaminti.

2. atsparus oro sąlygoms plienas: pridedant specialius elementus (P, Cu, C ir kt.), Turi gerą atsparumą korozijai ir atmosferos korozijai, naudojamas gaminant konteinerius, specialias transporto priemones, taip pat naudojamas statybinėse konstrukcijose.

3. Karštai valcuotas specialus plienas: Anglies plienas, legiruotasis plienas ir įrankių plienas, skirtas bendrai mechaninei struktūrai, yra naudojami gaminant įvairias mechanines dalis po terminio apdorojimo.

4. Šaltojo valcavimo originali lenta: naudojama gaminti įvairius šaltai valcuotus gaminius.

5. Plieninė aukšto slėgio indo plokštė: ji pasižymi dideliu apdorojimo efektyvumu ir stiprumu gniuždant ir yra naudojama aukšto slėgio dujų slėgio indams gaminti.

6. nerūdijančio plieno plokštė: nerūdijantis plienas turi gerą atsparumą korozijai, daugiausia naudojamas maisto pramonėje, chirurginėje įrangoje, kosminės aviacijos, naftos, chemijos ir kitose pramonės šakose.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: Kas yra nerūdijančio plieno flanšas?

Kitas: 316 nerūdijančio plieno vamzdžio pristatymas