[[TitleIndustry]]

Kas yra alyvos apvalkalo vamzdis?

Date:Aug 06, 2019

Naftos gaubto vamzdis naudojamas palaikyti naftos ir dujų šulinio sieneles, kad būtų užtikrintas normalus viso šulinio veikimas pasibaigus gręžimo procesui. Kiekvienas šulinys pagrįstas skirtingu gręžimo gyliu ir geologija, naudojant kelis apvalkalo sluoksnius. Po to, kai apvalkalas yra žemyn, cementas turi būti cementuojamas. Jis skiriasi nuo alyvos vamzdžio ir gręžimo vamzdžio ir negali būti pakartotinai naudojamas. Tai yra vienkartinė medžiaga. Todėl daugiau kaip 70% visų naftos gręžinių vamzdžių sunaudojama apvalkalo.

Naftos gaubto vamzdis yra gyvybiškai svarbi naftos gręžinių eksploatavimo palaikymo priemonė. Dėl skirtingų geologinių sąlygų dugno būklė yra sudėtinga, o jungtinis įtempimo, suspaudimo, lenkimo ir sukimo įtempių poveikis veikia vamzdžio korpusą, o tai kelia aukštus reikalavimus paties korpuso kokybei. Pati apvalkalas dėl tam tikrų priežasčių gali būti sugadintas, todėl gali sumažėti viso šulinio gamyba ir netgi jis gali būti pašalintas į metalo laužą.

Naftos gaubto vamzdis yra didelio skersmens vamzdis, kuris veikia kaip fiksuota naftos ir dujų šulinio siena arba šulinys. Korpusas įkišamas į šulinio angą ir cementuojamas, kad būtų galima padėti šuliniui atskirti formaciją ir užkirsti kelią šulinio žlugimui, tuo pačiu užtikrinant, kad gręžimo purvas cirkuliuotų gręžimui.

Skirtingi naftos gavybai naudojami apvalkalų tipai: Paviršinis aliejaus gaubtas apsaugo šulinį nuo užteršimo negiliu vandeniu ir negiliomis dujomis, palaiko šulinio galvutės įrangą ir palaiko kitų korpuso sluoksnių svorį. Techninis alyvos apvalkalas atskiria slėgį skirtingais lygiais, kad gręžimo skystis būtų tinkamai cirkuliuotas ir gamybos korpusas būtų apsaugotas. Norint sumontuoti apsaugą nuo sprogimo, nuotėkio prevencijos įtaisą ir uodegos vamzdį gręžiant. „Naftos aliejuje“ žarnos eksportuoja naftą ir dujas iš požeminių saugyklų. Naudojamas šulinio apsaugai ir gręžimo purvo stratifikacijai. Gaminant alyvos apvalkalus, išorinis skersmuo paprastai yra nuo 114,3 mm iki 508 mm.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: Kas yra nerūdijančio plieno įspausta plokštė?

Kitas: Kas yra lydinio vamzdis?