[[TitleIndustry]]

Kas yra nerūdijančio plieno strypai?

Date:Jul 25, 2019

Nerūdijančio plieno strypai yra atsparūs karščiui nerūdijantis plienas, kurio tankis yra 8,0 g / cm. 3,310S yra austenitinis chromo nikelio nerūdijančio plieno aukštai temperatūrai atsparus nerūdijančio plieno strypas, pasižymintis geru oksidacijos ir korozijos atsparumu, nes jame yra didelis chromo ir nikelio procentas. Jis pasižymi dideliu šliaužimo stiprumu, gali nepertraukiamai dirbti aukštoje temperatūroje ir turi gerą atsparumą aukštai temperatūrai.

Produkto aprašymas atsparus aukštai temperatūrai nerūdijančio plieno strypas:

Plieninėms strypoms, veikiamoms skysčio slėgio, atliekami hidrauliniai bandymai, siekiant patikrinti atsparumą slėgiui ir kokybę. Esant nurodytam slėgiui, neleidžiama nutekėti, sušlapti ar išsiplėsti. Kai kuriuos plieninius strypus taip pat reikia sukti pagal standartą ar pirkėjo reikalavimus. Šoninis, liepsnos bandymas, išlyginimo bandymas ir kt.

Aukštos temperatūros atsparūs nerūdijančio plieno strypai Kadangi tokio tipo nerūdijančio plieno sudėtyje yra daugiau Cr, jo atsparumas aukštai temperatūrai, atsparumas žemai temperatūrai ir atsparumas korozijai nėra palyginami su kitais besiūliais plieno strypais, todėl nerūdijančio plieno strypai naudojami naftos, chemijos, elektros energijoje, katilų ir kitose pramonės šakose. Naudojimas yra platesnis.

Gamybos procesas: nerūdijančio plieno strypus galima suskirstyti į karšto valcavimo, kalimo ir šaltojo tempimo darbus pagal gamybos procesą. Karšto valcavimo nerūdijančio plieno apvalios strypo specifikacija yra 5,5–250 mm. Tarp jų: maži nerūdijančio plieno apvalūs 5,5–25 mm strypai dažniausiai tiekiami tiesiomis juostelėmis, dažnai naudojami kaip plieniniai strypai, varžtai ir įvairios mechaninės dalys; nerūdijančio plieno apvalūs strypai, didesni kaip 25 mm, daugiausia naudojami mechaninėms dalims gaminti arba besiūliams plieno vamzdžių ruošiniams gaminti.

Nerūdijančio plieno strypai yra plačiai naudojami ir yra plačiai naudojami aparatūros virtuvės reikmenyse, laivų statyboje, naftos chemijos pramonėje, mašinose, medicinoje, maiste, elektros energijoje, energijoje, statybose ir dekoracijose, branduolinėje energetikoje, kosmoso, karinėje ir kitose pramonės šakose. Įrangos, cheminių medžiagų, dažų, popieriaus, oksalo rūgšties, trąšų ir kt., Naudojimo jūroje įranga; maisto pramonė, pakrančių įrenginiai, lynai, CD strypai, varžtai, veržlės.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com

Pora: prie ko galima naudoti dupleksinę 2205 nerūdijančio plieno plokštę?

Kitas: koks yra 304L nerūdijančio plieno vamzdžio panaudojimas