[[TitleIndustry]]

Kas yra nerūdijančio plieno įspausta plokštė?

Date:Jul 26, 2019

Nerūdijančio plieno reljefinė plokštė yra tokia schema, kai plieninės plokštės paviršius yra nelygus ir dažniausiai naudojamas tose vietose, kur reikalingas glotnumas ir dekoratyvumas. Reljefinis reljefas valcuojamas raštuotu darbiniu ritiniu, o darbiniai ritinėliai paprastai yra apdirbami eroziniu skysčiu. Plokštės nelygumų gylis priklauso nuo modelio, apie 20–30 mikronų.

Nerūdijančio plieno reljefinės plokštės paviršius turi skirtingus raštus ir tekstūras ir turi aiškų reljefinį trimatį efektą, kuris sustiprina nerūdijančio plieno plokštės meninį patrauklumą. Pagrindinės medžiagos yra 201, 202, 304, 316 ir kitas nerūdijantis plienas lėkštės. Bendrosios specifikacijos: 1000 * 2000 mm, 1219 * 2438 mm, 1219 * 3048 mm; jie gali būti atidaromi arba ne, arba jie gali būti įspausti viso storio 0,3 mm - 2,0 mm.

Pagrindiniai privalumai: patvarus, patvarus, atsparus dilimui, dekoratyvinis efektas. Vizualiai gražus, aukštos kokybės, lengvai valomas, nereikalauja priežiūros, neturi smūgių, neturi slėgio, yra atsparus įbrėžimams ir neturi pirštų atspaudų.

Panaudojimas: Nerūdijančio plieno reljefinė plokštė tinkama lifto, metro, visų rūšių kabinų, pastatų dekoravimui ir dekoravimui, metalinių užuolaidų sienų pramonei.

Nerūdijančio plieno įspaustų plokščių gamybos procesas: vienas tipas gaunamas valcavimo staklėse gaminant nerūdijantį plieną, tai yra atkaitinimo ir ėsdinimo po karšto valcavimo būsena. Procesas yra toks: nerūdijančio plieno ruošiniai karšto juostos frezavimo juodoji ritinėlis terminio atkaitinimo ir ėsdinimo linija išlyginimo mašina, įtempių lygintuvas, poliravimo linija skersine linija karšto valcavimo nerūdijančio plieno protektoriaus plokštė. Šio tipo protektoriaus plokštė yra plokščia vienoje pusėje, o modelis - kitoje. Tokios protektoriaus plokštės dažniausiai naudojamos chemijos, geležinkelio transporto priemonėse, platformose ir kitose vietose, kur reikalingas stiprumas.

Antroji kategorija yra rinkoje esančios perdirbimo įmonės, kurios perka karšto arba šalto valcavimo nerūdijančio plieno plokštes iš plieno gamyklų ir naudoja mechaniškai štampuotas protektoriaus plokšteles. Šie gaminiai yra įgaubti ir išgaubti iš vienos pusės ir dažnai naudojami bendroje civilinėje dekoracijoje.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: 316 nerūdijančio plieno vamzdžio pristatymas

Kitas: Kas yra alyvos apvalkalo vamzdis?