[[TitleIndustry]]

Kas yra nerūdijančio plieno flanšas?

Date:Aug 08, 2019
nerūdijančio plieno flanšas yra dalis, jungianti vamzdį su vamzdžiu ir sujungta su vamzdžio galu. Flanše yra skylių, o varžtai daro du flanšus tvirtai sujungtus. Flanšai yra uždaromi tarpikliais. Flanšo sriegio jungties (vielos jungties) flanšas ir suvirintas flanšas.

Flanšai yra disko formos dalys, dažniausiai būdingos vamzdynų inžinerijai. Flanšai naudojami poromis ir su atitinkamais flanšais ant vožtuvo. Vandentiekyje flanšai pirmiausia naudojami vamzdžių sujungimui. Vamzdynuose, kuriuos reikia sujungti, sumontuoti įvairūs flanšai. Žemo slėgio vamzdynuose gali būti naudojami vieliniai flanšai, o suvirinimo flanšai naudojami esant didesniam nei 4 kg slėgiui. Tarp dviejų flanšų uždedamas tarpiklis ir tada užsukamas varžtais. Skirtingi slėgio flanšai yra skirtingo storio ir naudoja skirtingus varžtus.

Pagrindinis nerūdijančio plieno flanšo vaidmuo:

1. Prijunkite dujotiekį ir išlaikykite dujotiekio sandarinimo savybes;

2. patogu pakeisti tam tikrą vamzdyną;

3. lengva atidaryti ir apžiūrėti dujotiekį;

4. Patogu uždaryti tam tikrą vamzdyną.

Nerūdijančio plieno flanšai gali būti liejami arba jie gali būti sriegiuoti ar suvirinti. Flanšo jungtį sudaro poros jungių, tarpinė ir daugybė varžtų ir veržlių. Tarpiklis dedamas tarp dviejų flanšo sandarinimo paviršių. Priveržus veržlę, specifinis tarpiklio paviršiaus slėgis pasiekia tam tikrą vertę, o po to deformuojasi ir užpildo sandarinimo paviršiaus nelygumus, kad jungtis būtų sandari.

Nerūdijančio plieno jungiamosios vamzdžių jungiamosios detalės yra pakartotinai kaitinamos, kad nusodintų karbidus, sumažindamos atsparumą korozijai ir mechanines savybes. Nerūdijančio plieno flanšai yra tinkamai pridedami su tinkamais kiekiais stabilumo elementų Ti, Nb, Mo ir kt., Kad būtų padidintas atsparumas korozijai ir suvirinamumas. Nerūdijančio plieno jungiamosios vamzdžių jungiamosios detalės turi gerą atsparumą korozijai ir oksidacijai, todėl yra plačiai naudojamos chemijos, trąšų, naftos ir medicinos mašinų gamyboje.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: Kas yra nerūdijančio plieno plokščia juosta?

Kitas: Kas yra karšto valcavimo nerūdijančio plieno plokštė?