[[TitleIndustry]]

Kas yra nerūdijančio plieno plokščia juosta?

Date:Jul 29, 2019

Nerūdijančio plieno plokščia juosta yra stačiakampio formos ir šiek tiek gryno plieno. Nerūdijančio plieno plokščia juosta gali būti iš pusgaminių. Yra šalto tempimo nerūdijančio plieno plokšti strypai ir karšto valcavimo rūgščiai balto smėlio spalvos smėlio pavidalo nerūdijančio plieno plokšti strypai.

Nerūdijančio plieno strypas gali būti sudarytas iš įvairių jėgą priimančių elementų, atsižvelgiant į skirtingus konstrukcijos poreikius, ir taip pat gali būti naudojamas kaip jungiamasis elementas tarp elementų. Plačiai naudojamas įvairiose statybinėse ir inžinerinėse konstrukcijose, tokiose kaip sijos, tiltai, perdavimo bokštai, kėlimo ir transportavimo mašinos, laivai, pramoninės krosnys, reakcijos bokštai, konteinerių lentynos ir sandėlių lentynos.

Nerūdijančio plieno strypas naudojamas kaip tiltas, rėmas, tvora, transmisijos laivas, transporto priemonė ir kt. Statybų projektuose. Žaliavos ruošinys nerūdijančio plieno plokščiam strypui gaminti yra mažai angliarūgštės formos ruošinys, o gatavas nerūdijančio plieno plokščias strypas tiekiamas karšto valcavimo, šaltojo valcavimo ar karštojo valcavimo darbams. Prekyboje sutartis ir kiti dokumentai turėtų būti užpildyti nerūdijančio plieno plokščio strypo pločiu ir storiu bei kitais svarbiais technologiniais klausimais, tokiais kaip atkaitinimas, kietas sprendimas ir pan.

Nerūdijančio plieno plokščio strypo paviršiaus kokybė nurodyta standarte. Paprastai neturi būti jokių žalingų defektų, tokių kaip delamacija, pluta, įtrūkimai ir tt. Standarte taip pat nurodomas leistinas geometrinio nuokrypio diapazonas, į kurį paprastai įeina kreivės laipsnis, šoninis plotis, briaunos storis, smailės kampas, teorinis svoris, ir tt, ir nurodo reikšmingą sukimąsi.

Nerūdijančio plieno plokščio strypo cheminė sudėtis:

1. Sudėtis: Nerūdijančio plieno plokščio strypo cheminė sudėtis priklauso valcuoto plieno serijai. Pagrindiniai bandymo rodikliai yra C, Mn, P ir S. Priklausomai nuo pažymio, turinys skiriasi, o apytikslis diapazonas yra C <0,08%, mn:="" 2,0,="" p=""><0,035% ir="" s=""><>

2. Tikrinimo metodas: Tiriant aukščiau išvardintus cheminius komponentus, dažniausiai naudojami standartiniai tikrinimo metodai yra GB223, JISG1211-1215, BS1837, BS vadovas 19, ГОСТ22536 ir pan.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com


Pora: prie ko gali būti naudojama 316 nerūdijančio plieno plokštė?

Kitas: Kas yra nerūdijančio plieno flanšas?