[[TitleIndustry]]

Kas yra nerūdijančio plieno šešiakampė strypas?

Date:Aug 17, 2019

Šešiakampiai strypai yra šešiakampės kietos ilgos nerūdijančio plieno juostos. Dėl nerūdijančio plieno šešiakampių strypų savybių jie plačiai naudojami jūrų, chemijos ir statybose.

Nerūdijančio plieno šešiakampio strypo ypatybės:

1. Nerūdijančio plieno šešiakampis strypas turi aukštą matmenų tikslumą ir gali pasiekti ± 0,01 mm;

2, nerūdijančio plieno šešiakampio strypo paviršiaus kokybė yra puiki, labai ryškus šviesumas;

3. nerūdijančio plieno šešiakampis strypas turi stiprų atsparumą korozijai, atsparumą tempimui ir didelį atsparumą nuovargiui;

4. Nerūdijančio plieno šešiakampis strypas turi stabilią cheminę sudėtį, gryną plieną ir mažai įtraukiantis.

Nerūdijančio plieno šešiakampė strypas, įprasta medžiaga:

1,316L nerūdijančio plieno šešiakampis strypas: atsparumas korozijai, atsparumas aukštai temperatūrai, geros suvirinimo savybės; turinčios molibdeno ir mažai anglies, pasižyminčios dideliu atsparumu duobėms jūrinėje ir cheminėje pramoninėje aplinkoje, po suvirinimo ar po įtempių pašalinimo. Atsparumas tarpžvaigždinei korozijai gali išlaikyti gerą atsparumą korozijai net ir termiškai neapdorojant.

2,304L nerūdijančio plieno šešiakampis strypas: mažesnis anglies kiekis sumažina karbidų kritulius karščio paveiktoje zonoje šalia suvirinimo, o karbidų krituliai kai kuriose aplinkose gali sukelti nerūdijančio plieno tarpsieninę koroziją, nes universali nerūdijančio plieno medžiaga turi didelę atsparumas rūdims. Aukštos temperatūros atsparumas taip pat yra geras, gali būti net 1000–1200 laipsnių. Jis pasižymi puikiu atsparumu nerūdijančiai korozijai ir geru atsparumu tarpšakinei korozijai.

Nerūdijančio plieno šešiakampiai strypai yra plačiai naudojami automobilių detalių, liftų, virtuvės įrangos, slėginių indų ir kt. Srityse.

Raktas, kurį reikia pritaikyti plėtojant ateityje, yra aplinkos apsauga ir ilgas tarnavimo laikas. Kalbant apie aplinkos apsaugą, visų pirma, atsižvelgiant į atmosferos aplinkos apsaugą, reikia karščiui atsparaus ir aukštai temperatūrai atsparaus nerūdijančio plieno, skirto aukštos temperatūros šiukšlių deginimo įrenginiams, SGD energijos generavimo įrenginiams ir didelio efektyvumo elektros energijos gamybos įrenginiams, poreikis. naudojant anglį, padaugės. Kalbant apie ilgą gyvenimą, neseniai atsirado pastatų, kurių gyvenimo trukmė yra 100 metų, o medžiagų, pasižyminčių ilgaamžiškumu, paklausa padidės.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com

Pora: Kas yra 310s nerūdijančio plieno plokštė?

Kitas: Kas yra 180 laipsnių alkūnė?