[[TitleIndustry]]

kas yra nerūdijančio plieno kvadratinis vamzdis?

Date:Jul 21, 2019

Nerūdijančio plieno kvadratinis vamzdis yra tuščiavidurė ilga plieno juosta, kuri vadinama kvadratiniu vamzdžiu, nes sekcija yra kvadratinė. Jis plačiai naudojamas kaip vamzdynas skysčiams, tokiems kaip nafta, gamtinės dujos, vanduo, dujos, garai ir kt., Tiekti. Be to, jis turi lengvą svorį, kai yra toks pats lenkimo ir sukimo jėgos atžvilgiu, todėl jis taip pat yra plačiai naudojamas. naudojamas mechaninių dalių ir inžinerinių konstrukcijų gamyboje.

Nerūdijančio plieno kvadratinių vamzdžių klasifikacija: kvadratiniai vamzdžiai skirstomi į dvi kategorijas: besiūlis plieninis vamzdis ir suvirintas plieninis vamzdis (su siūlės vamzdžiu). Pagal sekcijos formą ją galima suskirstyti į kvadratinius ir stačiakampius vamzdžius. Žiediniai plieniniai vamzdžiai yra plačiai naudojami, tačiau yra ir keletas specialios formos plieninių vamzdžių, tokių kaip pusapvalis, šešiakampis, lygiakraštis trikampis ir aštuonkampis.

Nerūdijančio plieno vamzdžiams, veikiantiems skysčio slėgiu, turi būti atlikti hidrauliniai bandymai, kad būtų patikrintas jų atsparumas slėgiui ir kokybė. Esant nurodytam slėgiui, neturi nutekėti, sušlapti ar išsiplėsti. Kai kurie plieniniai vamzdžiai turi būti valcuojami pagal standartą arba pirkėjo reikalavimus. Šoninis, liepsnos bandymas, išlyginimo bandymas ir kt.

Gamybos procesas: apvalus plieno paruošimas → kaitinimas → karšto valcavimo perforacija → pjovimo galvutė → marinavimas → šlifavimas → tepimas → šalto valcavimo apdorojimas → nuriebalinimas → tirpalo terminis apdorojimas → tiesinimas → vamzdžių pjaustymas → marinavimas → gatavo produkto patikrinimas.

Veiklos analizė:

Ar nerūdijančio plieno vamzdis yra korozinis, priklauso nuo chromo kiekio pliene. Kai chromo kiekis pliene siekia 12%, atmosferoje nerūdijančio plieno vamzdžio paviršiuje susidaro pasyvaus, tankaus chromo turinčio oksido sluoksnis, kuris apsaugo paviršių. Tolesnė reoksidacija. Šis oksidų sluoksnis yra ypač plonas, per kurį galite pamatyti natūralų plieno paviršiaus blizgesį, suteikdami nerūdijančiam plienui unikalų paviršių. Jei chromo plėvelė sunaikinama, chromas plienyje ir atmosferoje esantis deguonis iš naujo formuoja pasyvavimo plėvelę ir toliau apsaugo.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com

Pora: Kas yra lydinio vamzdis?

Kitas: Kaip plieno technika vystysis ateityje?