[[TitleIndustry]]

Kas yra ypač nerūdijantis plienas

Date:Jun 10, 2019

XX amžiaus pabaigoje nerūdijančio plieno „super“ klasės buvo gaminamos namuose ir užsienyje. Skirtingos literatūros turi skirtingus super nerūdijančio plieno apibrėžimus. Kai kurie literatai rodo, kad aukštos kokybės nerūdijantis plienas taip pat vadinamas super nerūdijančiu plienu; kai kurie literatai mano, kad labai legiruotas nerūdijantis plienas yra vadinamas ypač nerūdijančiu plienu; kai kurie literatai mano, kad super nerūdijantis plienas taip pat apima aukštą našumą, Specialūs reikalavimai kai kuriems mažai legiruotiems nerūdijantiems plienams, tokiems kaip super 304H chromo-nikelio austenitinis nerūdijantis plienas; kai kurie literatai mano, kad super nerūdijantis plienas reiškia taškinį atsparumą, lygų PREN vertei ≥ 35 (feritinis nerūdijantis plienas) arba ≥ 40 (austenas Aukšto legiruotojo aukšto efektyvumo nerūdijantis plienas iš nerūdijančio plieno ir dupleksinio nerūdijančio plieno; kai kurie literatai taip pat mano, kad super nerūdijantis plienas taip pat turėtų apimti ypač aukštą švarą, ypač aukštą vienodumą, ypač smulkią struktūrą, ypač aukštą paviršiaus kokybę ir puikų atsparumą atšiaurioms terpėms. Vietos atsparumas korozijai, geros proceso gamybos savybės ir pan.

super stainless steel

2. Bendrosios ypač nerūdijančio plieno savybės

■ Jo dizainas yra prabangesnis nei keturių rūšių nerūdijančio plieno;

■ Jis yra labai aiškus;

■ Puikus vienodumas (ingredientai, organizacija ir savybės);

■ Jo našumas yra geresnis nei keturių rūšių nerūdijančio plieno atšiaurioje aplinkoje.

■ Turi gerus proceso gamybos rezultatus;

■ Tai pasižymi didelėmis sąnaudomis;

3. Super nerūdijančio plieno apibrėžimas

■ Super nerūdijantis plienas yra nerūdijančio plieno rūšis, vienas iš geležies lydinių, kurio Cr kiekis yra 12–30%.

Super nerūdijančio plieno Cr turi būti daugiau kaip 12%, tačiau Cr kiekis paprastai yra ≤ 30%;

■ Super nerūdijantis plienas nėra geležies-nikelio pagrindu pagamintas korozijai atsparus lydinys, nes Ni kiekis geležies-nikelio pagrindu pagamintuose korozijos lydiniuose yra> 30%.

Ni + Fe ≥ 50%; taigi Ni turinčio super nerūdijančio plieno Ni kiekis turi būti ≤ 30%;

■ Ypač nerūdijančio plieno našumas atšiaurioje aplinkoje, pavyzdžiui, vietos atsparumas korozijai, pvz

Jį galima apibūdinti taškinio pasipriešinimo ekvivalentu PREN =% Cr + 3,3 (% Mo) +16 (% N). Paprastai super austenitinis nerūdijantis plienas

Super duplex nerūdijančio plieno PREN turėtų būti ≥40, o super ferito nerūdijančio plieno PREN turėtų būti ≥ 35.

Ypatingam naudojimui būtinas ypač nerūdijantis plienas turi turėti nenormalų proveržį per silpną pagrindinių funkcijų grandį.

Pavyzdžiui, super martensitinis nerūdijantis plienas turi būti virinamas „minkštu nerūdijančio plieno martensitiniu plienu“; super aukštoje temperatūroje austenito nėra

Nerūdijantis plienas turi sudužti, kai šliaužimo temperatūra ne didesnė kaip 600 ° C ir 300 barų įtempis.Pora: Kas yra nerūdijantis plienas Martensitic?

Kitas: Kaip gali būti naudojamas dilimui atsparus plienas ir kaip juos gaminti?