[[TitleIndustry]]

kas yra valčių plokštė

Date:Oct 30, 2018


Plokštė yra karšto valcavimo plieno plokštė, naudojama korpuso konstrukcijai gaminti pagal Klasifikacinės visuomenės statybos kodekso reikalavimus.

Korpuso konstrukciniai plienai yra padalijami iš jų minimalios išeigos taškų pagal stiprumą: bendro stiprio konstrukciniai plienai ir didelio stiprio konstrukciniai plienai.


what is the Boat Plate


Kinijos klasifikacinės visuomenės standartinis stipris struktūrinis plienas yra padalintas į: A, B, D, e keturias kokybės klases (ty, CCSA, CCSB, CCSC, CCSD); Kinijos klasifikavimo visuomenės standartinis aukšto stiprumo konstrukcinis plienas yra trijų stiprumo lygių, keturios kokybės klasės.

Pagrindinės klasifikacinės bendrovės normos yra:


what is the Boat Plate


Laivo pristatymas:

Plienas bendro stiprio korpuso struktūrai

Bendrojo stiprio korpuso struktūros plienas yra padalintas į A, B, C, D4 klasės, 4 plieno atsparumo tempimui stiprumą (ne mažesnį kaip 235N / mm ^ 2 ) ir tempiamąjį stiprį ( 400 ~ 520N / mm ^ 2 ), tiesiog skirtingas temperatūros įtakos darbas nėra tas pats;

Aukšto stiprumo korpuso struktūros stiprumo laipsnis yra padalijamas pagal jo minimalų atsparumą tempimui, o kiekviena intensyvumo klasė yra padalinta į a, D, E ir F4 klases pagal jo atsparumo smūgiams skirtumą.

Pristatymo pristatymo plieno pristatymo priėmimo priemonės:

1, apžvalgos kokybės sertifikavimas:

Plieno gamyklos pristatymas turi atitikti užsakovo reikalavimus pagal sutarties pristatymo specifikaciją ir pateikti originalų kokybės pažymėjimą. Pažymos turinys turi būti toks:

1) specifikacijos reikalavimai;

2) kokybės įrašo numeris ir pažymėjimo numeris;

(3) krosnies partijos numeris, techninis laipsnis;

(4) cheminė sudėtis ir mechaninės savybės;

(5) Klasifikacinės visuomenės patvirtinimo pažymėjimas ir inspektoriaus parašas.

2. Fizinis patikrinimas:

Laivo plieno pristatymas, fiziniai objektai turėtų būti gamybos įmonės logotipas. Tiksliau:

1) Klasifikacinės visuomenės akreditacijos ženklas;

(2) dažų rėmelio ar pastos ženklų naudojimas, įskaitant techninius parametrus, tokius kaip: krosnies partijos numeris, standartinė rūšis, dydžio ilgis ir plotis ir tt;

(3) Sklandi išvaizda, be defektų.


Pora: Nerūdijančio plieno vamzdžių klasifikacija

Kitas: nerūdijančio plieno vamzdžių rūdžių priežastis