[[TitleIndustry]]

Kuo skiriasi „I-Steel“ ir „H“ formos plienai

Date:Nov 06, 2018


I-plieno flanšo kraštas yra paviršiaus sutankinimas ventiliacine plokšte, o išorė plona; H pjūvio plieno flanšas yra lygus pjūvis.

What is the difference between I-Steel and H-section steelHW HM HN h yra bendras terminas H profilio plienui, o H profilio plienas yra suvirintas; HW HM HN yra karšto valcavimoWhat is the difference between I-Steel and H-section steel


I-plieno naudojimas yra tolygus HN-plienui;

1, darbo formos plienas, paprastas arba lengvas, nes profilio dydis yra santykinai didelis, siauras, todėl inercinio momento skirtumo dviejų pagrindinių įvorių skerspjūvis yra didelis, todėl paprastai jo juostose galima tiesiogiai naudoti tik elemento lenkimo paviršius arba bus sudarytas iš grotelių jėgos elemento.

2 pav., H pjūvio plienas priklauso didelio efektyvumo pjovimo profiliui (kitas taip pat turi šaltai išlenktą plonasienį plieną, slėgio plieno plokštę ir kt.), Nes skerspjūvio forma yra pagrįsta, jie gali padaryti plieną aukštesnį efektyvumas, gerinamas darbingumas. Skirtingai nuo Putongo tipo, H profilio plieno flanšas yra išplėstas, o vidinis ir išorinis paviršiai paprastai yra lygiagretūs, todėl jį lengva sujungti su didelio stiprumo cinamonu ir kitais komponentais.

3, H formos plieno flanšas yra vienodo storio, yra valcavimo skerspjūvis, yra 3 plokščių suvirinimo vienetai, sudaryti iš kombinuoto skerspjūvio. „I-plienas“ yra valcavimo skerspjūvio, dėl prasto gamybos proceso flanšo pusės nuolydis yra 1:10. H pjūvio plieno valcavimas skiriasi nuo paprasto I plieno tik horizontalių ritinių rinkiniu, nes jo flanšas yra platus ir neturi nuolydžio (arba mažo nuolydžio), todėl būtina pridėti vertikalaus ritinio rinkinį tuo pačiu metu todėl jo valcavimo procesas ir įranga yra sudėtingesni nei įprasto valcavimo cecho.


Pora: Nerūdijančio plieno strypo pavadinimas

Kitas: Kas yra spyruoklinis plienas