[[TitleIndustry]]

koks yra 304L nerūdijančio plieno vamzdžio panaudojimas

Date:Jul 15, 2019

304L nerūdijančio plieno vamzdis priklauso tarptautiniam nerūdijančio plieno ženklinimo metodui. 304L nerūdijančio plieno vamzdis - S30403 (Amerikos AISI, ASTM) 304L atitinka Kinijos prekės ženklą 00Cr19Ni10, tai yra plienas, kurio anglies kiekis yra mažesnis nei 0Cr19Ni9. Jis turi puikų atsparumą tarpšakinei korozijai ir po suvirinimo nėra termiškai apdorotas.

304L nerūdijančio plieno vamzdžio cheminė sudėtis:

304L nerūdijančio plieno vamzdžio elementų kiekis C≤0,03 Ni8.00 12.00 Cr18.00 20.00, Mn <= 2.0="" si=""><= 1.0="" s=""><= 0.030="" p=""><=> 304L nerūdijančio plieno vamzdis, kaip žemas C 304 plienas, bendrosios būklės atsparumas korozijai yra panašus į 304 plieno, tačiau jis turi puikų atsparumą tarpžvaigždinei korozijai po suvirinimo ar po įtempių pašalinimo; be šiluminio apdorojimo jis gali išlaikyti gerą atsparumą korozijai, o temperatūra yra –196 ° C. ~ 800 ° C. Jis naudojamas lauko chemijos, akmens anglių ir naftos pramonės mašinose, pasižyminčiose dideliu atsparumu tarpląstelinei korozijai, karščiui atsparioms statybinių medžiagų dalims ir dalims, kuriose sudėtinga termiškai apdoroti.

Naudojimo sritis:

1. Šilumokaičio vamzdis

Veikimo charakteristikos: lygi vidinė vamzdžio siena, mažas atsparumas vandeniui, erozija ir kietų tirpalų apdorojimas, suvirinimo siūlės ir pagrindo mechaninės savybės ir atsparumas korozijai iš esmės yra tas pats, o gilus apdorojimas yra puikus.

2.plonas nerūdijančio plieno vamzdis

Veikimo charakteristikos: ilgas tarnavimo laikas; mažas gedimo laipsnis ir vandens nutekėjimo greitis; gera vandens kokybė, į vandenį nepateks kenksmingų daiktų; vidinė vamzdžio siena nėra skaldoma, lygi, mažas atsparumas vandeniui; aukštos sąnaudos, ilgas tarnavimo laikas 100 metų, nereikalauja priežiūros, maža kaina; atlaiko didelę vandens tėkmės eroziją iki 30m / s; skaidrus vamzdžių klojimas, graži išvaizda.

3. Maisto higienos mėgintuvėlis

Veikimo charakteristikos: vidinio paviršiaus šiurkštumas Ra yra didesnis kaip 0,2, ant sienos kabantys likučiai yra nedideli, lengvai valomi, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, elektrolitinis poliravimas turi pasyvacinį poveikį, o vidinė siena pasižymi geromis gynybinėmis savybėmis.

4. skysčio vamzdis iš nerūdijančio plieno

Kruopščiai pagamintas nerūdijančio plieno vidinis plokščias suvirinimo vamzdis, plačiai naudojamas pieno produktuose, aluje, gėrimuose, farmacijos, biologiniuose, kosmetikos ir smulkiuose chemijos produktuose, palyginti su įprastu sanitariniu plieno vamzdžiu, jo paviršiaus apdaila ir lygi vidinė siena, plieninių plokščių lankstumas yra geresnis, aprėptis plati , vienodas sienelių storis, didesnis tikslumas, be taškelių, gera kokybė.

Susisiekite su mumis el. Paštu: info@sxht-group.com

Pora: Kas yra nerūdijančio plieno strypai?

Kitas: prie ko gali būti naudojama 316 nerūdijančio plieno plokštė?