[[TitleIndustry]]

Kaip naudojamas katilo vamzdis?

Date:Aug 11, 2019

Katilo vamzdis reiškia plieną, kuris yra atidarytas abiejuose galuose ir turi tuščiavidurį skyrių. Jos ilgis yra didesnis nei aplinkinių. Pagal gamybos metodą jis gali būti suskirstytas į besiūlius plieninius vamzdžius ir suvirintus plieninius vamzdžius. Plieninio vamzdžio specifikacijos yra išoriniai matmenys (pvz., Išorinis skersmuo arba šoninis ilgis). Sienų storis rodo platų dydžių diapazoną, nuo mažo skersmens kapiliarų iki didelio skersmens vamzdžių iki kelių metrų skersmens.

Katilo vamzdis yra besiūlių vamzdžių tipas. Gamybos būdas yra tas pats kaip besiūlio vamzdžio, tačiau plieniniam vamzdžiui gaminti naudojamas griežtas reikalavimas. Pagal naudojimo temperatūrą ją galima suskirstyti į dvi rūšis: bendrojo katilo vamzdį ir aukšto slėgio katilo vamzdį.

Katilo vamzdžio mechaninės savybės yra svarbūs rodikliai, užtikrinantys galutinį plieno veikimą (mechaninės savybės), kuris priklauso nuo plieno cheminės sudėties ir terminio apdorojimo sistemos. Plieninių vamzdžių standarte įtempimo savybės (tempiamasis stipris, tempimo stipris arba išeigos taškas, pailgėjimas), kietumas ir kietumas bei vartotojo reikalaujamos savybės aukštoje ir žemoje temperatūrose yra nurodomos atsižvelgiant į skirtingus naudojimo reikalavimus.

1. Bendra katilo vamzdžio temperatūra yra žemesnė kaip 350 ° C, o buitinis vamzdis daugiausia pagamintas iš 10 arba 20 anglies plieno karšto valcavimo vamzdžių arba šaltai temptų vamzdžių.

2. Aukšto slėgio katilo vamzdžiai dažnai yra veikiami aukštos temperatūros ir aukšto slėgio. Vamzdeliai oksiduojasi ir korozija veikiami aukštos temperatūros išmetamųjų dujų ir vandens garų. Plieniniai vamzdžiai turi būti patvarūs, atsparūs korozijai ir turi gerą konstrukcijos stabilumą.

Bendrieji katilų vamzdžiai daugiausia naudojami vandeniui aušinamų sieninių vamzdžių, verdančio vandens vamzdžių, perkaitintų garų vamzdžių, lokomotyvų katilų perkaitintų garų vamzdžių, didelių ir mažų dūmų vamzdžių bei arkinio plytų vamzdžių gamyboje. Aukšto slėgio katilų vamzdžiai daugiausia naudojami gaminant aukšto slėgio ir ypač aukšto slėgio katilus, perkaitinančius vamzdžius, šildymo vamzdžius, oro kanalus, pagrindinius garų vamzdelius ir kt.

Susisiekite su mumis: info@sxht-group.com

Pora: ne

Kitas: Kas yra 310s nerūdijančio plieno plokštė?