[[TitleIndustry]]

Kur naudojamas super nerūdijantis plienas?

Date:Jun 06, 2019

Medžiagų klasifikacija ir pagrindinės savybės

Skirtingai nuo mikro legiruotųjų konstrukcinių plieno medžiagų jūrinėms platformoms, specialios jūrinėms platformoms skirtos plieninės medžiagos paprastai yra aukšto legiruoto nerūdijančiojo plieno Ni-Cr arba Cr-Ni-Mo pagrindu, ypač nerūdijančiojo plieno arba korozijai atsparaus lydinio, kurie paprastai turi aukštą taškų. Ėminio ekvivalento, aukšto grynumo ir N legiruotojo charakteristikos. Tipiškos jūrinių platformų dalys, paruoštos naudojant šias labai legiruotas medžiagas, pavyzdžiui, sandėliavimas ir transportavimas, proceso vamzdynai, gėlinimas, šilumokaičiai, naftos gręžinių vamzdžiai, gręžimo ir polių kojos, paprastai yra didelio atsparumo ir didelio atsparumo, kad atitiktų jų ypatingą aptarnavimo sąlygos. Ėsdinančios arba abi. Apskritai, atsparumas korozijai ir stiprumas yra du pagrindiniai specialiųjų plieninių medžiagų jūrinių platformų eksploatavimo rodikliai. Šiuo metu pažangiausias specialiųjų plienų rūšis, skirtas užsienio jūrinėms platformoms, daugiausia sudaro super austenitinis nerūdijantis plienas, super feritinis nerūdijantis plienas, labai stiprus austenitinis nemagnetinis nerūdijantis plienas, nikelio ir geležies-nikelio pagrindu pagaminti korozijai atsparūs lydiniai ir kt. skiriasi priklausomai nuo lydinio kompozicijos sistemos projekto.

(1) Didelis Mo kiekis Cr-Ni-Mo super austenitinis nerūdijantis plienas. Super austenitiniam nerūdijančiam plienui paprastai būdingas didelis Cr, Ni kiekis, tam tikras Mo kiekis (nuo 6% iki 7%), jis turi puikų atsparumą vietinei korozijai ir vienodą koroziją aukštesnėje temperatūroje bei duobinę koroziją. Ekvivalentinė PREN vertė (Cr + 3,3Mo + 16N) paprastai siekia 30 ar daugiau, o kai kurios medžiagos yra net didesnės nei 50, o tai užtikrina puikų tokių medžiagų atsparumą korozijai. Tuo pat metu dėl tinkamo N legiruotojo jis yra didelis. Stiprumas ir plastinis tvirtumas.

(2) Nikelio arba geležies-nikelio pagrindu pagaminti korozijai atsparūs lydiniai. Nikelio arba geležies-nikelio pagrindu pagamintiems korozijai lydiniams lydiniuose Cr, Ni ir Mo lydiniai yra didesnio turinio ir pasižymi išskirtiniu vietiniu atsparumu korozijai ir stresu nei super austenitiniai nerūdijantys plienai atogrąžų vandenyse ir sudėtingos joninės terpės. Korozijos savybės. Jis gali būti plačiai naudojamas naftos ir dujų terpėse, naftos-vandens atskyrimo ar kituose reiklesniuose cheminio proceso vamzdynuose, siurblių vožtuvuose ir centrifugose.

(3) Aukšto azoto austenitinis nerūdijantis plienas. Itin didelis N lydinio kiekis labai padidina medžiagos stiprumo indeksą, todėl ji turi puikias stiprumo savybes esant aukštai temperatūrai kameroje. Dėl to, kad Mn-N Ni naudojamas kaip austenitą stabilizuojantis elementas, jis pasižymi puikiomis savybėmis. Turi mažesnes gamybos sąnaudas. Dėl pastaraisiais metais nuolat optimizuojamo lydinių sistemos ir pridedant tam tikrus Mo elementus, jis taip pat pasižymi puikiu vietiniu atsparumu korozijai, nuolatiniu Cr kiekio gerinimu ir tolesniu C elemento mažinimu, o tai pagerina medžiagos atsparumą korozijai.


Pora: Nerūdijančio plieno dvipusis pritaikymas

Kitas: Naudojamas austenitinis nerūdijantis plienas