2018 m. Rudens ir žiemos plieno gamybos apribojimai

2018 m. Rudens ir žiemos plieno gamybos apribojimai

Date:Nov 15, 2018

Visoje gamybos apribojimų situacijoje šukuojamos: Savo ruožtu šukuojamos Pekinas, Tianjinas ir Hebei bei aplinkinės teritorijos, Jangdzės upės delta, Fen Wei lyguma ir kiti trys pagrindiniai gamybos apribojimų programos regionai. Apskritai, žiūrėkite, kad rudens ir žiemos gamybos apribojimai daro įtaką kasdieniam vidutinis tūris - 280 000 tonų, o tai sudaro apie 34%.


2018 Autumn and winter steel production restrictions how much


Pekinas, Tiandzinas ir Hebei bei aplinkinės teritorijos: 1) Tangšanasas: bendras gamybos apribojimų santykis yra 31,5%, o praėjusių metų faktinis įgyvendinimo santykis iš esmės yra toks pat; Handan, Xingtai: gamybos apribojimų reikalavimas yra santykinai didelis;


„Fen Wei lyguma“: patobulinti tikslai yra aukštesni, tačiau paprastai taikomi gamybos apribojimų santykiai.

Jangdzės upės delta: Šiuo metu ją vis dar paveikė Expo.

Be minėtų miestų, likusieji Pekino, Tianjino ir Hebei bei aplinkinių rajonų gamybos ribojimų programa yra neaiškiau apibrėžti, o kiekvieno gamintojo gamybos apribojimų reikalavimai nėra specifiniai.

Tačiau šiemet gamybos apribojimų įgyvendinimas tapo lankstesnis, sprendimų priėmimo institucija buvo decentralizuota, sprendimai, pagrįsti tikromis oro sąlygomis ir gerinimo tikslais, kartu su kai kuriomis atidėtomis išimtimis, bus lankstesni.


Pora: Nerūdijančio plieno plokštės plotis 2000mm

Kitas: Kas lemia plieno kainų mažėjimą?