2018 m. Rudens ir žiemos plieno gamybos apribojimai Kiek

2018 m. Rudens ir žiemos plieno gamybos apribojimai Kiek

Date:Nov 15, 2018

Visuose gamybiniuose apribojimuose būdingi žaislai: savo ruožtu pagaminti Pekinas, Tianjinas ir Hebei bei jo apylinkės, Jangdzės upės deltos, Fen Wei lyguma ir kiti trys pagrindiniai gamybos apribojimų programos regionai. Visų pirma rudens ir žiemos gamybos apribojimai įtakoja kasdienį vidutinis pajėgumas 280 000 tonų, apie 34%.


2018 Autumn and winter steel production restrictions how much


Pekinas, Tianjinas ir Hebei bei jo apylinkės: (1) Tangšanas: bendras gamybos apribojimų santykis yra 31,5%, o praėjusių metų faktinis realizavimo koeficientas iš esmės toks pats; Handan, Xingtai: santykinai didelis gamybos apribojimų reikalavimas;


Fen Wei paprasta: geresni tikslai yra didesni, bet apskritai yra gamybos apribojimų santykis.

Jangdzės upės deltoje: šiuo metu daugiausia "Expo" veikia.

Be minėtų miestų, likusi Pekine, Tiandzinas ir Hebei bei apriboti gamybos apribojimų programa yra neaiškesni ir nėra specifinių kiekvieno gamintojo gamybos apribojimų reikalavimams.

Tačiau šių metų gamybos apribojimų įgyvendinimas tapo lankstesnis, sprendimų priėmimo institucijos buvo decentralizuotos, sprendimai, pagrįsti realiomis oro sąlygomis ir gerinimo tikslai, kartu su kai kuriomis atleidžiamomis nuo minimos išimtimis, bus lankstesni įgyvendinant.


Pora: 2000 mm pločio nerūdijančio plieno plokštės kaina

Kitas: Kas lemia plieno kainų perkėlimą žemyn