304 304L 316 316L nerūdijančio plieno vamzdžių pristatymo sąlygos

304 304L 316 316L nerūdijančio plieno vamzdžių pristatymo sąlygos

Date:Dec 20, 2018

Kai klientas užsako nerūdijančio plieno vamzdžių užsakymą, sutartyje reikia nurodyti pristatymo būseną.


Įprasta nerūdijančio plieno pristatymo būsena apima karšto valcavimo, šaltojo valcavimo, valdomo valcavimo, normalizavimo, grūdinimo, atkaitinimo, grūdinimo, nustatymo ir kt. Karšto valcavimo būsena efektyviai sumažina energijos sąnaudas, sumažina sąnaudas, gali optimizuoti nerūdijančio plieno vamzdžių ir lydinių apdorojimą. .


Šaltasis valcavimas yra karšto valcavimo nerūdijančio plieno ritės panaudojimas žaliavų gamybai. Po to, kai pašalinamas oksidinis odas, šalinamas nepertraukiamai šaltasis valcavimas, gatavas produktas suvyniojamas į kietą ritę, nes dėl šalto sukietėjimo atsiranda nuolatinė šalta deformacija. kad valcuotos kietos ritės stiprumas, kietumas, kietėjimo indekso mažėjimas, todėl jos štampavimo charakteristikos pablogės, gali būti naudojamas tik paprastoms


Kontroliuojamas valcavimas yra valcavimo valdymas, tai yra, atsižvelgiant į nerūdijančio plieno vamzdžių cheminę sudėtį, kontroliuojant šildymo temperatūrą, valcavimo temperatūrą, deformacijų sistemą ir kitus technologinius parametrus, kontroliuojamas austenitinio nerūdijančio plieno audinių pokyčių įstatymas ir fazių kaitos produktų mikrostruktūra, kad būtų patobulinta Organizacija, padidina tikslo tvirtumą ir tvirtumą. Teigiama ugnis yra šildyti nerūdijančio plieno vamzdžių jungiamąsias detales iki Ac3 ar aukštesnės kaip 30–50 ℃, o po izoliacijos laikotarpio pašalinti iš krosnies ore arba purkšti vandenį, purkšti ar pučiant aušinti metalo terminio apdorojimo procesą. Siekiama, kad grūdai būtų patobulinti ir karbido pasiskirstymas būtų homogenizuotas. Skirtumas tarp teigiamo ugnies ir atkaitinimo yra tas, kad ugnies aušinimo greitis yra didesnis nei atkaitinimo aušinimo greitis, todėl normalizuojantis audinys yra smulkesnis nei atkaitinimo audinys, be to, žymiai pagerėja jo mechaninės savybės.


Be to, aušinimas ne prie krosnies, o ne su įranga, o gamybos greitis yra didelis, todėl gamyboje, kiek įmanoma, naudokite teigiamą ugnį, o ne atkaitinkite. Atkaitinimas yra metalo terminio apdorojimo procesas, kurio metu nerūdijančio plieno vamzdis greitai įkaista iki tam tikros temperatūros ir palaikomas tam tikrą laiką po aušinimo tinkamu greičiu.


Vienas iš svarbiausių atkaitinimo proceso parametrų yra maksimali kaitinimo temperatūra, o daugumos lydinių atkaitinimo kaitinimo temperatūra pasirenkama remiantis šios lydinio sistemos fazine schema.


"Aušinimas" reiškia nerūdijančio plieno vamzdžio pašildymą iki kritinės Ac3 arba Ac1 temperatūros, viršijančios temperatūrą, po izoliacijos laikotarpio, kad visas jo austenitas ar jo dalis, o vėliau daugiau nei kritinis šalčio greitis šaltu greičiu būtų šaltas iki Ponia žemiau už martensito transformaciją termiškai apdorojant. Grūdinimas reiškia nerūdijančio plieno vamzdžio, kuris šildomas AC1, atšilimą atvėsinus nerūdijančio plieno medžiagos terminio apdorojimo procesą. Apdorojimas grūdinimu yra terminio apdorojimo procesas, kuriame atvėsinama aukšta temperatūra.


Griežtėjimas aukštoje temperatūroje reiškia grūdinimą 500–650 ℃ intervalu.

Moduliacija gali iš esmės pakoreguoti nerūdijančio plieno vamzdžių savybes ir medžiagą, kad vamzdžio stiprumas, plastiškumas ir tvirtumas būtų geri, kad būtų pasiektas geras visapusiškų mechaninių savybių lygis.


Pora: 2018 m. Didžiausi pardavimo skatinimai

Kitas: Kaip remontuoti nerūdijančio plieno ir plokščių lapo 8k BA paviršių?