304 304 L 316 316 L nerūdijančio plieno vamzdžių pristatymo sąlygos

304 304 L 316 316 L nerūdijančio plieno vamzdžių pristatymo sąlygos

Date:Dec 20, 2018

Klientas priima nutartį nerūdijančio plieno vamzdžio, pristatymo būseną turi būti nurodyta sutartyje.


Bendras nerūdijančio plieno pristatymo būseną apima karšto valcavimo, šalto valcavimo, kontroliuojamas sukti, normalizuoti, grūdinimo, atkaitinimo, grūdinimas, Tiuningas ir t.t., Karštas valcavimas valstybei efektyviai mažinti energijos vartojimą, sumažinti išlaidas, gali optimizuoti tvarkymas nerūdijančio plieno vamzdžiai ir lydinių charakteristikos.


Šalto valcavimo ar karštojo valcavimo nerūdijančio plieno ritė kaip žaliavų gamyba, po ėsdinimo pašalinti oksido odos padaryti šaltas nuolat sukti, galutinio produkto yra valcavimo sunku ritė, nes nuolat šalta deformaciją dėl šalčio grūdinimas, kad valcavimo sunku viela, kietumas didėja, grūdinimo indeksas stiprumas mažėja, todėl jos štampavimo našumas didės, tik gali būti naudojamos gaminti paprasta


Kontroliuojamas sukti yra kontrolės sukti, t. y. remiantis sureguliuoti nerūdijančio plieno vamzdžio, cheminei sudėčiai kontroliuoti šildymo temperatūrą, sukti temperatūros, deformacijos sistemos ir kiti technologiniai parametrai, kontroliuoti ir pakeisti įstatymo Austenitinio nerūdijančio plieno audinio ir etapas keisti produktus, siekiant tobulinti organizacijos, mikrostruktūros padidinti stiprumas ir kietumas ir tikslas. Teigiamas ugnis yra šilumos nerūdijančio plieno vamzdelių jungiamųjų detalių Ac3 arba virš 30-50 ° c ir praėjus izoliacijos laikotarpiui, pašalinti iš krosnies oro ar šią srovę purkšti vandeniu, purškimo ar smūgis aušinimas metalo terminio apdorojimo procesas. Tikslas yra padaryti grūdų tobulinimas ir karbido skirstymo vidutinės. Teigiamas ugnies ir atkaitinimo skirtumas yra, kad ugnis aušinimo greitis yra greitesnis nei grūdinimo aušinimo greitis, kad normalizuoja audinių yra prabangiau nei grūdinimo audinių, ir jo mechanines savybes yra taip pat gerokai sustiprintas.


Be to, tik ne į krosnį aušinimo neužima įranga, gamybos lygis yra aukštas, todėl kiek įmanoma naudoti teigiamas gaisro gamyboje vietoj atkaitinimo. Atkaitinimo yra metalo terminio apdorojimo procesas, kuris šildo nerūdijančio plieno vamzdžio greitai iki tam tikros temperatūros ir išlaiko tam tikrą laiką po aušinimo reikiamai greitai.


Vienas svarbiausių proceso parametrų atkaitinimo maksimalia kaitinimo temperatūra, o atrankos atkaitinimo šildymo temperatūra daugelyje lydinių yra pagrįstas šio lydinio sistemos Fazinė diagrama.


Nerūdijančio plieno vamzdis iki kritinės temperatūros Ac3 arba Ac1 temperatūra, šildymo izoliacija, praėjus grūdinimas nurodo, kad visas arba dalį jos austenito, ir tada daugiau nei kritinis aušinimo greitis šalto šalto greičio Ms žemiau apie mar tensite transformacijos terminio apdorojimo proceso. Grūdinimo nurodo grūdinimas nerūdijančio plieno vamzdžio, pagal AC1 šildymas, izoliacija atvėsus nerūdijančio plieno medžiagos terminio apdorojimo procesas. Grūdinimo gydymas yra termiškai apdoroti aukštos temperatūros grūdinimo po grūdinimas.


Aukštos temperatūros grūdinimo nurodo grūdinimo 500-650 ° c intervale.

Moduliavimo koreguoti našumą ir medžiagos nerūdijančio plieno vamzdžių, didžiąja, kad stiprumas, plastiškumas ir kietumas vamzdis turi gerą darbą, siekiant užtikrinti tinkamą lygį išsamią mechaninių savybių.


Pora: 2018 Didžiausios pardavimų prielaidos

Kitas: Kaip pašalinti nerūdijančio plieno ir plokštės lakštą 8k BA paviršius?