304 Nerūdijantis plienas negali spręsti apie magnetizmo pranašumus ir trūkumus

304 Nerūdijantis plienas negali spręsti apie magnetizmo pranašumus ir trūkumus

Date:Jan 03, 2019

Yra daug nerūdijančio plieno rūšių, temperatūrą pagal organizacinę struktūrą galima suskirstyti į keletą kategorijų:


1, austenitinis kėbulo tipas: tokie kaip 304, 321, 316, 310,

2, martensito arba ferito korpuso tipas: pavyzdžiui, 430, 420, 410 ir kt.


Austenitas yra nemagnetinis arba silpnai magnetinis, martensitas arba feritas yra magnetinis. Paprastai naudojamas kaip dekoratyvinis vamzdis Lentos iš nerūdijančio plieno dažniausiai yra austenitinės korpuso 304 medžiagos, paprastai magnetinės arba silpnos magnetinės, tačiau dėl lydymosi, kurį sukelia cheminės sudėties svyravimai ar kitokia perdirbimo būsena, taip pat gali pasirodyti magnetinis, tačiau tai negali būti laikoma suklastotu ar nekvalifikuotu. yra priežastis?


Aukščiau minėta, kad austenitas yra nemagnetinis arba silpnas magnetinis, o martensitas arba feritas yra magnetinis, dėl lydymosi komponentų atskyrimo ar netinkamo terminio apdorojimo sukels austenitinį 304 nerūdijantį plieną nedaugelyje martensito arba ferito audinių. Tokiu būdu 304 nerūdijantis plienas pasižymės silpnu magnetu.


Be to, 304 nerūdijantis plienas po šalto apdirbimo audinių struktūra taip pat bus paversta martensitu. Kuo didesnė šaltojo apdorojimo deformacija, tuo daugiau martensito virsta, tuo didesnis plieno magnetizmas. Kaip ir plieno juostos partija, φ76 vamzdžio gamyba, be akivaizdžios magnetinės prasmės, φ9,5 vamzdžio gamyba. Dėl didelio magnetinio kampo deformacijos pobūdis yra akivaizdus, gaminant kvadratinį stačiakampį vamzdį, nes deformacija yra didesnė nei apskrito vamzdžio, ypač sulankstomosios dalies, tuo ryškesnės deformacijos deformacija yra akivaizdesnė. Norint visiškai pašalinti 304 plieno magnetines savybes, kurias sukėlė aukščiau išvardytos priežastys, stabilų austenitinį audinį galima atstatyti apdorojant kietinimo temperatūra aukštoje temperatūroje, taip pašalinant magnetizmą.


Visų pirma, dėl aukščiau išvardytų priežasčių, kurias sukelia nerūdijančio plieno 304 ir kitų nerūdijančio plieno medžiagų, tokių kaip 430, anglies plieno magnetizmas išvis nėra vienodas, tai yra, 304 plieno magnetizmas visada rodo silpną magnetizmą. Tai mums sako, kad jei nerūdijantis plienas yra silpnai magnetinis arba visiškai nemagnetinis, jis turėtų būti vertinamas kaip medžiaga 304 arba 316, ir jei ji yra tokia pati kaip anglies plieno magnetizmas, tai rodo stiprų magnetizmą, nes tai nėra 304 medžiaga .


Pora: 90% plieno prekybininkų žiemos sandėlyje šiems metams

Kitas: Nerūdijančio plieno 304 kapiliarų vamzdelis ir gamybos procesas