304 nerūdijančio plieno negalite įvertinti privalumus ir trūkumus iš magnetizmas

- Jan 03, 2019-

Yra daug rūšių nerūdijančio plieno temperatūros pagal organizacinę struktūrą galima suskirstyti į kelias kategorijas:


1, austenitinio kėbulo tipas: pvz., 304, 321, 316, 310,

2, martensite arba ferito kūno tipas: 430, 420, 410, ir tt.


Austenito nemagnetinis arba silpnai magnetinis, martensite arba ferito yra magnetinis. Paprastai naudojamas kaip valdybos nerūdijančio plieno vamzdis yra daugiausia austenitinio kūno 304 medžiaga, paprastai magnetiniai arba silpnai magnetinio, bet dėl lydymo sukelia cheminės sudėties svyravimai ar skirtingų perdirbančioji valstybė taip pat gali atsirasti magnetinio, bet tai gali negalima laikyti netikrą arba Beribio, ką tai reiškia?


Jau minėta pirmiau, austenito yra nemagnetinis arba silpnai magnetinis, ir martensite arba ferito yra Magnetinė, dėl lydymo sudėtinės dalies atskyrimo ar netinkamai termiškai apdoroti, bus sukelti austenitinio 304 nerūdijančio plieno nedaug martensite arba ferito audinių. Tokiu būdu, 304 nerūdijančio plieno turi silpnas magnetizmas.


Be to, 304 nerūdijančio plieno, po šaltojo apdorojimo, audinių struktūra bus konvertuoti į martensite, tuo daugiau deformacijos šalto apdorojimo, daugiau martensite konversijos, didesnis plieno magnetizmas. Pavyzdžiui, plieno lakštai, φ76 vamzdžių gamyba, matomų magnetinio prasmės, φ9.5 vamzdžių gamybos partijos. Dėl didelės magnetinės jausmą kampe deformacijos yra akivaizdus, gamybos kvadratinių stačiakampis vamzdis, todėl deformacijos yra didesnis nei apskrito Vaizdeliai, ypač sulankstomos dalis, deformacijos intensyvesnė magnetizmas yra daugiau nei akivaizdi. Siekiant visiškai panaikinti magnetinių savybių 304 plieno dėl pirmiau nurodytų priežasčių, stabili austenitinio audinio gali būti atkurta aukštos temperatūros kietėjimo apdorojimo, taip panaikindami magnetizmas.


Visų pirma dėl šių priežasčių sukeltas magnetizmas 304 nerūdijančio plieno ir kitų medžiagų iš nerūdijančio plieno, pvz., 430, anglinio plieno magnetizmas nėra vienodas visais, t. y. 304 plieno magnetizmas visada rodo silpnas magnetizmas. Tai mums sako, kad jei nerūdijančio plieno silpnai magnetiniai arba visiškai nemagnetinis, jis turėtų būti vertinamas kaip 304 arba 316 medžiaga, ir jei tai tas pats kaip anglinio plieno magnetizmas, tai rodo tvirtą magnetizmo, nes tai ne 304 medžiaga.


Pora:90% plieno prekybininkų žiemos sandėliavimo pabaigos Kitas:Nerūdijančio plieno 304 kapiliarinis vamzdelis ir gamybos procesas