304 Nerūdijančio plieno vamzdžių kietumas

- Jan 07, 2019-

1, HR

nerūdijančio plieno „Guallo“ kietumo bandymas, kaip ir Brinelio kietumo bandymas, yra įdubimo bandymo metodai. Skirtumas yra tas, kad išmatuoti nuokrypio gylį, šiuo metu plačiai naudojamas Luo kietumo bandymas, kurio metu plieno vamzdžių standarto HRC yra antra pagal Brinelio kietumą HB, Luo kietumas gali būti taikomas metalo medžiagų nustatymui iš labai minkšta ir labai sunki, ji sudaro Brinelio metodą, nėra paprastesnė nei Brinelio metodas, gali būti tiesiogiai iš kietumo įrenginio ratuko, kad būtų galima perskaityti „Tačiau“ dėl mažos įdubos, kietumo vertė nėra tokia tiksli kaip Brinelio metodą.


2, Brinelio kietumas

nerūdijančio plieno vamzdžio standarte Brinelio kietumas yra plačiausiai naudojamas, dažnai su įdubimo skersmeniu, nurodančiu medžiagos intuityvumą ir patogumą, tačiau sunkesniam ar plonesniems plieniniams vamzdžiams netaikomas.


3, Vickers kietumo nerūdijančio plieno Tauvi kietumo bandymas taip pat yra išlydžio bandymo metodas, gali būti naudojamas labai plonoms metalinėms medžiagoms ir paviršiaus sluoksnio kietumui nustatyti, jis turi pagrindinius Brinell, Rockwell metodo privalumus ir įveikia jų pagrindinius trūkumus, bet ne kaip paprastas kaip „Luo“ metodas, „Vickers“ metodas retai naudojamas plieno vamzdžių standartuose.


4, kietumo bandymas nerūdijančio plieno vamzdžio vidinis skersmuo yra didesnis nei 6,0 mm, sienelių storis pagal 13mm rūdijimo nerūdijančio plieno vamzdį, gali būti naudojamas w-b75 tipo Webster kietumo matuoklis, jis yra labai greitas, paprastas, tinkamas nerūdijančio plieno vamzdžiams greitas nesukeliantis kvalifikuotas patikrinimas. Nerūdijančio plieno vamzdžio skersmuo didesnis nei 30 mm, sienelių storis didesnis nei 1,2 mm, nerūdijančio plieno vamzdis, Luo kietumo matuoklio naudojimas, bandymas HRB, HRC kietumas. Nerūdijančio plieno vamzdžio skersmuo didesnis kaip 30mm, sienelių storis mažesnis nei 1,2 mm, nerūdijančio plieno vamzdis, paviršiaus Luo kietumo matuoklis, bandymas HRT arba HRN kietumas, vidinis skersmuo mažesnis kaip 0 mm, didesnis nei 4,8 mm nerūdijančio plieno vamzdis, vamzdžio naudojimas specialus Luo kietumo matuoklis, testas hr15t kietumas, kai nerūdijančio plieno vamzdžio skersmuo yra didesnis nei 26 mm. Vamzdžio vidinės sienos kietumas taip pat gali būti išbandytas naudojant Rockwell arba paviršiaus Roche kietumo matuoklį.

Pora:ne Kitas:Nerūdijančio plieno flanšai tipas