304 Nerūdijančio plieno vamzdžių kietumas

304 Nerūdijančio plieno vamzdžių kietumas

Date:Jan 07, 2019

1, HR

nerūdijančio plieno „Guallo“ kietumo testas, kaip ir „Brinell“ kietumo testas, yra įbrėžimų bandymo metodai. Skirtumas tas, kad reikia matuoti įbrėžimo gylį. Šiuo metu plačiai naudojamas metodas yra „Luo“ kietumo testas, iš kurio HRC pagal plieno vamzdžių standartą yra tik antra pagal „Brinell“ kietumą HB, „Luo“ kietumas gali būti taikomas nustatant metalo medžiagas iš ypač minkštas ir labai kietas, todėl jis yra naudojamas Brinell metodui, nėra paprastesnis nei Brinell metodas, jį galima skaityti tiesiai iš kietumo mašinos ratuko, tačiau, atsižvelgiant į mažą įdubimą, kietumo vertė nėra tokia tiksli kaip Brinelio metodas.


2, Brinelio kietumas

nerūdijančio plieno vamzdžių standarte plačiausiai naudojamas Brinelio kietumas, dažnai su įbrėžimo skersmeniu, kad būtų parodytas medžiagos kietumas - ir intuityvus, ir patogus, tačiau kietesniam ar plonesniam plieno vamzdžiui netaikomas.


3, „Vickers“ kietumo nerūdijantis plienas „Tauvi“ kietumo testas taip pat yra įtraukimo bandymo metodas, gali būti naudojamas labai plonoms metalo medžiagoms ir paviršiaus sluoksnio kietumui nustatyti, jis turi pagrindinius „Brinell“, „Rockwell“ metodo pranašumus ir pašalina jų pagrindinius trūkumus, bet ne kaip paprastas kaip Luo metodas, Vickers metodas retai naudojamas plieninių vamzdžių standartuose.


4, nerūdijančio plieno vamzdžio kietumo bandymas didesnis nei 6 mm, sienelės storis mažesnis nei 13 mm, atkaitinant nerūdijančio plieno vamzdį, gali būti naudojamas w-b75 tipo „Webster“ kietumo matuoklis, jo bandymai yra labai greiti, paprasti, tinkami naudoti nerūdijančio plieno vamzdžiams. greitas neardomasis kvalifikuotas patikrinimas. Nerūdijančio plieno vamzdžių skersmuo didesnis nei 30 mm, sienelių storis didesnis kaip 1,2 mm nerūdijančio plieno vamzdžių, naudojamas Luo kietumo matuoklis, testuojamas HRB, HRC kietumas. Nerūdijančio plieno vamzdžio skersmuo didesnis nei 30 mm, sienelės storis mažesnis nei 1,2 mm, nerūdijančio plieno vamzdis naudojamas paviršiaus Luo kietumo matuoklis, testo HRT arba HRN kietumas, vidinis skersmuo mažesnis nei 0 mm, didesnis nei 4,8 mm nerūdijančio plieno vamzdis, naudojamas vamzdis specialus Luo kietumo matuoklis, testuojamas kietumas pagal hr15t, kai nerūdijančio plieno vamzdžio skersmuo yra didesnis nei 26 mm. Vamzdžio vidinės sienos kietumą taip pat galima išbandyti naudojant „Rockwell“ arba paviršiaus „Roche“ kietumo matuoklį.

Pora: ne

Kitas: Nerūdijančio plieno flanšų tipas