337 tyrimo apie anglies plieno ir legiruoto plieno produktai

337 tyrimo apie anglies plieno ir legiruoto plieno produktai

Date:May 05, 2016

Vietos laikas balandžio 26, Jungtinių Amerikos Valstijų Steel Corporation kreiptis į International prekybos Komisija, JAV, Kinijoje jis Bei geležies prašymas ir plieno grupė, Šanchajus Bao plieno grupės ir kitų 40 Kinijos plieno pramonės įmonės eksportuoja Jungtinių Amerikos Valstijų anglinio plieno ir legiruotojo plieno gaminių paduotas 337 tyrimą ir paskelbia nuolatinėje atskirtyje ar draudimų. Ji imsis tarptautinės prekybos Komisijos Jungtinių Amerikos Valstijų 30 dienų įvertinti pareiškėjo prašymą, ir tada nusprendė, ar reikia atlikti tyrimą, ar ne. Vieną kartą po paraiškos pateikimo atsakymai į nepakankamumas, vadinasi Kinijos plieno pramonės įmonės yra spręsti kovos su monopolijomis baudų apie tyrimą.


Jungtinių Amerikos Valstijų Steel Corporation pirmtakė buvo įkurta 1864 m. Carnegie plieno bendrovė, kurios būstinė Jungtinėse Amerikos Valstijose didžiausia integruota plieno pramonės įmonės. Kaltinamojo Kinijos plieno įmonių ir jų pardavėjai colluded kontroliuoti kainas, vagysčių prekybos paslaptis, ir neteisingą etiketės išvengti prekybos mokesčių, reikalavimų pagal Jungtinių Amerikos Valstijų "1930 m. metų mokesčių įstatymas" skyriaus 337 tyrimas, blokuoti Kinijos plieno produktai eksportuoti į Jungtines Amerikos Valstijas market.the JAV plieno korporaciją, bus naudoti visas priemones siekiant kovoti už sąžiningą prekybą , ir toliau per apsaugos nuo subsidijų ir dempingo bylas, skatinti ir esami teisėsaugos institucijų veikla.

337 tyrimas remiasi JAV tarptautinės prekybos Komisijos gali būti pagal 1930 m. metų pabaigoje mokesčių teisės, 337 pradėjo tyrimą į nesąžiningą elgesį importo prekybos sankcijas.


Prekybos prekybos priemonė biuro viršininkas nurodyti adresą, ir sakė 337 tyrimas sutelktas į intelektinės nuosavybės teisių pažeidimais, ir plieno produktų yra gana brandus produktas, nėra tokio dalyko kaip ginčo dėl intelektinės nuosavybės. Vadinamosios intelektinės nuosavybės pažeidimo įtarimai neturi faktiško pagrindo, tikiuosi, kad International prekybos Komisija, Jungtinių Amerikos Valstijų atmesti skundą. Jungtinių Amerikos Valstijų Steel Corporation Kinijos plieno pramonei, paduotas 337 tyrimas yra pagrindinis Kinijos eksportu plieno smarkiai pakilo. 2014 m. pradžioje Kinijos plieno eksportas ir toliau augs, iki 2015 m. pabaigos, plieno eksportas sudarė daugiau kaip 10 % bendros produkcijos.

Per prekybos trintį su pasaulio didžiausių plieno gamintojų Kinijoje, iki šiol Jungtinėse Amerikos Valstijose Steel Corporation judėjimas yra įžūlus ir intensyvių veiksmų.

Šiuo metu Kinijos plieno gamybos sąskaitų beveik pusę pasaulio. Kinijos plieno eksporto priežastis tarptautinės antidempingo, bet vardan skundą intelektinės nuosavybės teisių pažeidimu, tai yra pirmas atvejis. Kinijos plieno pramonės asociacijos direktorius nurodyti adresą, ir sakė, kad jie buvo sukrėsti "337 tyrimo" taikymo Jungtinių Amerikos Valstijų Steel Corporation, atitinkamos valdymo išėjimas, kaina, užmegzti kilmę ir vadinamosios intelektinės nuosavybės teisių pažeidimo mokesčius remiantis faktų, prieštaravimų ir susijusią padėtį. Todėl, tikiuosi, kad JAV tarptautinės prekybos Komisijos atmesti skundą.

Direktorius taip pat sakė, kad Kinijos geležies ir plieno asociacijos, pramonės organizacijos, visada griežtai laikomės, pagal Kinijos įstatymus ir pagal daugiašalės tarptautinės veiklos taisykles.

Pagaliau pabrėžė, kad JAV ir Kinijos plieno pramonės dalintis plati bendrais interesais direktorius Kinijos plieno pramonei susitaria keistis nuomonėmis bendravimo, dialogo ir konsultacijų su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis, kad abi šalys gali visiškai, ir stengtis kartu palaikyti rinkos tvarkos, ir prieštarauti prekybos protekcionizmas ir kartu susidoroti su pasaulio plieno pajėgumo problemą.


Pora: Nerūdijančio plieno šešiakampis juosta

Kitas: Kinijos gamintojas anglinio plieno besiūlių vamzdžių