90% plieno prekybininkų žiemos sandėlyje šiems metams

90% plieno prekybininkų žiemos sandėlyje šiems metams

Date:Jan 03, 2019

Pagrindinė optimizmo dėl tendencijos po metų priežastis yra maža plieno gamyklų gamyba, o šiais metais padidėjo aplinkosaugos gamybos apribojimų stiprumas, tikėtina, kad metinė atsarga viršys verslo lūkesčius ir pasiekė naują aukštumą.


Nekilnojamojo turto kontrolės atveju paklausos pradžia bus aktyvesnė, sandėliuojama žiemą ir yra protingas pasirinkimas. Be to, apie 3% žmonių minėjo, kad praėjusiais metais dėl to, kad praradus žiemos sandėlius plieno gamyklos nusipirko ne tokias aukštas kainas, šiemet žiemos sandėliuose nebus. Galų gale 90% teigė, kad jie leis aiškiai laikyti žiemą.


Apskritai analitikai teigė, kad aplinkos apsaugos gamybos apribojimai, nekilnojamojo turto reguliavimas ir kiti rinkos veiksniai, sąlygojantys antrinės rinkos lūkesčius, paprastai yra optimistiški. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl plieno prekybininkai pasirenka saugyklas žiemai. O bendras žiemos saugyklų kiekis padidės nuo praėjusių metų.


Mes tikime, kad 2019 metai bus dideli nerūdijančio plieno medžiagų metai, turime atsargų dideliame kiekyje nerūdijančio plieno, kad galėtume greitai išsiųsti ir skubiems užsakymams


Kviečiame susisiekti su mumis, jums bus teikiama 24h / 7d paslauga!


Visiems laimingų Naujųjų metų !

Pora: Visus nerūdijančio plieno užsakymus mūsų įmonė užtikrins nemokamai

Kitas: 304 Nerūdijantis plienas negali spręsti apie magnetizmo pranašumus ir trūkumus