90% plieno prekybininkų žiemos sandėliavimo pabaigos

- Jan 03, 2019-

Pagrindinė priežastis, dėl kurios po metų vyksta tendencija, yra maža plieno gamyklų gamyba, o šių metų aplinkosaugos produkcijos apribojimų stiprumas, metinis inventoriaus rodiklis gali viršyti verslo lūkesčius.


Ir nekilnojamojo turto valdymo atveju paklausos pradžia bus aktyvesnė, žiemos sandėliavimas ir protingas pasirinkimas. Be to, apie 3% žmonių paminėjo, kad praėjusiais metais dėl to, kad po žiemos sandėliavimo plieno gamyklos įsigijo mažesnes kainas, šiais metais nebus žiemos sandėliavimo. Galų gale, 90% teigė, kad tai padarys aiškų žiemos sandėliavimą.


Apskritai, analitikai teigė, kad aplinkosaugos gamybos apribojimai, nekilnojamojo turto reguliavimas ir kiti daugialypiai veiksniai, kuriuos rinka sukelia antrinės rinkos lūkesčiai, paprastai yra optimistiški, yra pagrindinė priežastis, kodėl plieno prekybininkai renkasi žiemą. Bendras žiemos sandėliavimo kiekis padidės nuo praėjusių metų.


Mes tikime, kad 2019 metai bus dideli metai nerūdijančio plieno medžiagoms, mes turime didelį kiekį nerūdijančio plieno medžiagų atsargų, kad galėtume greitai gabenti ir skubiai užsakyti


Kviečiame susisiekti su mumis, jums bus teikiama 24 val. / 7d paslauga!


Visiems laimingų Naujųjų metų !

Pora:Visi nerūdijančio plieno medžiagų užsakymai bus apdrausti nemokamai Kitas:304 nerūdijančio plieno negalite įvertinti privalumus ir trūkumus iš magnetizmas