"Pakeliui į kelią visiems" pabrėžti tarptautinės plieno išdėstymo stiprumas stiprumas

Date:May 23, 2017

"Tarptautinio bendradarbiavimo aukščiausio lygio forumo" atidarymo ceremonija vyko Pekine, gegužės 14. Prezidentas Xi Jinping dalyvavo ir pasakė kalbą pavadinimu "Statyba" kelyje, "Dirbti kartu". XI Jinping nurodė, kad 2013 metais Kazachstane ir Indonezija ketina statyti Šilko kelias ekonominės zonos ir 21-ojo amžiaus jūrų Šilko kelias, "Aires" iniciatyva. Per pastaruosius ketverius metus, daugiau nei 100 šalių ir tarptautinių organizacijų turi aktyviai rėmė ir dalyvavo "vienoje pusėje kelio" statybos. Svarbus Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos ir JT Saugumo Tarybos rezoliucijas taip pat įtrauktos "vienas iš būdų" statybos. "Pakeliui" pastato palaipsniui nuo koncepcijos į veiksmą, iš viziją paversti tikrove, statybos vaisingas.


Kinija bendradarbiaus su nemažai tarptautinių finansų ir vystymosi agentūrų "vienaip pakeliui" projektams, įskaitant Kinijos lėmė Azijos infrastruktūros investicijų bankas ir BRICS naująjį rėmimo banką. Kaip sukurtas iš Kinijos regionų finansinė institucija, kurios pagrindinė veikla – Azijos infrastruktūros investicijų bankas – padėti infrastruktūros Azijos-Ramiojo vandenyno regione.


Kinija bus padidinti "vienas iš būdų" lėšų remti naujų kapitalo 100 milijardų juanių; tuo pačiu metu skatinant finansų institucijas vykdyti RMB užjūrio fondo veiklą, skalė turėtų maždaug 300 milijardų juanių. 2014 – 2016, Kinijos prekybos apimtis su "vienoje pusėje pakeliui" pralenkė JAV $ 3 trilijoną, o Kinija jau investavo daugiau nei US $ 50 mlrd "šalyje pakeliui". Kinijos įmonėms pastatė daugiau nei 50 šalių, daugiau nei 20 šalių ekonomikos ir prekybos bendradarbiavimo zona, sukurti beveik 1,1 milijardo JAV dolerių mokesčių ir 180.000 darbo vietų šalyje.


Valstybės vis daugiau dėmesio plėtros kelyje, gele ies, plieno įmonėms reikia keisti savo technologijas pritaikyti geresnį eiti strategija.

    QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png189287219.jpg


   


Pora: Per dideli prekybos apsaugos dėl nepakankamo plieno kainų reguliavimas

Kitas: Plieno gamybos pajėgumai buvo baigtas daugiau nei pusę metų