304 serijos produktų analizė

304 serijos produktų analizė

Date:May 16, 2016


304 nerūdijančio plieno yra plačiai naudojami gaminti nerūdijančio plieno lakštų, plieno vamzdžiai, nerūdijančio plieno tvirtinimo, nerūdijančio plieno baras/rod ir kita nerūdijančio plieno įranga. Čia mes analizės 304 nerūdijančio plieno produktų veikimui taip:


304 nerūdijančio plieno yra geras tarpkristalinė korozija atsparumas efektyvumą, puikus korozijos, šalta darbo ir štampavimo našumą, kuris gali būti naudojamas kaip šilumos varža nerūdijančio plieno. Tuo pačiu metu, tai plieno - 180℃under būklė vis dar geras mechanines savybes. Valstybė kietojo tirpalo plastiškumo ir plieno kietumas, šaldymo darbas galimybė yra geras; – Oksiduojančios rūgšties ir atmosferos korozijai, vanduo ir kita terpė. Kaip rezultatas, 304 nerūdijančio plieno vamzdžių gamyba ir vartojimas yra didžiausias, plačiausiai taikymo srities plieno rūšį.


304 nerūdijančio plieno yra šalti ir karšti darbo geri, gali būti naudojamas visų rūšių šalto ir karšto darbo procesà, bendra kalimo medžiagos, nerūdijančio plieno strypo, nerūdijančio plieno vielos, nerūdijančio plieno lakštai, nerūdijančio plieno juostelių, vielos ir kitų metalurgijos produktai, karštai darbo temperatūros diapazonas 900-1180 ℃. šalto darbo bus lengviau, ypatingo sudėtingumo, dėl dviejų rūšių plieno yra lengva būti šalta grūdinimas , kai šaltas deformacijos yra per didelis, turi būti viduryje atkaitinimo gydymo, tolesniam perdirbimui.


1. terminio apdorojimo procesą


304 nerūdijančio plieno vamzdis su kietojo tirpalo veikimo temperatūra 1080-1100 ° c, aušinimo vandens arba oro aušinimo. Šaldymo tarpinių atkaitinimo temperatūra daugiau nei 850-970 ℃, šilumos išsaugojimo vandens po tam tikro laiko. Po kietojo tirpalo gydymo organizacijų austenitinio plieno, kartais yra taip pat nedideliu kiekiu ferito.


2. suvirinimo


304 nerūdijančio plieno vamzdis riboja karbido kritulių, suvirinimo, suvirinimo naudoti Daugybiniai metodai. Rankinis elektros lanku suvirinimo, anglies 0,04 % - 0,04 % dydžio plonas skyriuje, 304 nerūdijančio plieno, gali būti priimtos 002 elektrodas, negamina tarp kristalinės korozijos tendencija po suvirinimo, storas skiltį, išlaikyti tarp granulių pavidalo korozija atsparumas po suvirinimo, terminio apdorojimo po suvirinimo ir be terminio apdorojimo poreikis turėtų būti pakeistas siekiant Austenitinio nerūdijančio plieno 304 L nerūdijančio plieno ar stabili.


3. šalto formavimo efektyvumą


304 nerūdijančio plieno plona plokštė dėl procese, dažnai naudojami šaltojo formavimo operaciją. Šalto formavimo efektyvumą yra svarbūs Techniniai rodikliai matas sklandžiai forma ir didinti. Šalto formavimo veiksnius, turinčius įtakos 304 nerūdijančio plieno yra daugiau, taip pat labai sudėtinga. Pagal jo metallography faktoriaus daugiausia yra plieno sudėties rezultatas, t. y. chromo ir nikelio lygi paprastųjų tempimo pailgėjimas indeksas savybių santykis yra svarbi charakteristika. Norint gauti gerą šaltojo formavimo efektyvumą, turėtų būti kontroliuojamas plieno santykio chromo ir nikelio ekvivalento per atitinkamą.


4. programa


Įranga naudojama maisto, ji taip pat yra plačiai naudojami bendrai, cheminės įrangos, atominės energetikos pramonės įrangos dalys, ir tt. Tinka giliai piešimo dalys ir rūgščių vamzdynų, talpyklos ir t. t. Transporto priemonių, automobilių dalių dėžės, Buitinė technika naudojant šią medžiagą. Tai Austenitinio nerūdijančio plieno gamybos ir vartojimo iš plieno, dažniausiai naudojamas plonasienių, gaminti rūgščių vamzdynų ir dalys, ir tt. Taip pat dažnai naudoti chromo ir nikelio nerūdijančio plieno ir nerūdijančio plieno suvirinimo šerdies, ne magnetinių sudedamųjų dalių ir komponentų naudoti žemos temperatūros aplinkoje.

Pora: Įvedimo 4501 dvigubojo lydymo nerūdijantysis plienas lapo UNS S32760 EN 1.4501

Kitas: Besiūliai dvipusį nerūdijančio plieno vamzdžių ir vamzdžių (ASTM A789S32001)