Trumpą įvadą iš 304 nerūdijančio plieno lakšto

Trumpą įvadą iš 304 nerūdijančio plieno lakšto

Date:May 11, 2016


304 nerūdijančio plieno plokštė su plataus pritaikymo, gera korozijai atsparumas, atsparumas karščiui, žemos temperatūros stiprumo ir mechaninės savybės; Štampavimo, lenkimo pvz geras Karšta darbo galimybės, nėra termiškai grūdinimas reiškinys (nemagnetiniais, naudojant temperatūrą (-196 ° C))


304L nerūdijančio plieno plokštė po suvirinimo ar pašalinti stresą, ji turi gerą atsparumą grūdų ribos nuo korozijos; Sąlyga, be terminio apdorojimo, jį taip pat galite laikyti gera korozijai, temperatūra - 196 ° C iki 800 ° C.


Pagal plieno rūšies savybes gali būti suskirstyti į penkis tipus: austenito, austenitinio - geležies, geležies grūdų ir martensite tipo, kritulių grūdinimas. Reikalavimai gali atlaikyti oksalo rūgšties, sieros rūgšties, geležies sulfatas, nitratų, azoto rūgšties, vandenilio fluorido rūgštis, sieros rūgšties, vario sulfatas, fosforo rūgšties, skruzdžių rūgštis, acto rūgšties, ir tt visų rūšių rūgšties koroziją, plačiai naudojami chemijos, maisto, medicina, popieriui, aliejus ir atominės energetikos pramonės ir statybos, indai, stalo reikmenys, automobilių, buitinės technikos atsarginės dalys visų rūšių.


Nerūdijančio plieno plokštės paviršius yra lygus, didelis, plastiškumas, kietumas ir mechaninio stiprumo, rūgščių ir šarmų korozijos dujų, tirpalo ir kitų žiniasklaidos. Tai savotiškas legiruotojo plieno nėra lengva rūdžių, tačiau ne visiškai nėra rūdžių.

‍‍

Pagal gamybos metodą, 304 nerūdijančio plieno plokštės gali būti skirstomos į karšto valcavimo ir šaltojo valcavimo dviejų rūšių, įskaitant 0.02 4 mm storio plona šaltojo valcavimo plokštelės ir storio lakšto 4.5 iki 100 mm.


Siekiant užtikrinti, kad visų rūšių nerūdijančio plieno plokštės stiprumas, atsparumas tempimui, pailgėjimas ir kietumo ir kitų mechaninių savybių atitinka reikalavimus, iki pristatymo plieno atkaitinimo, kietojo tirpalo apdorojus ir senėjimo gydymas, terminio apdorojimo.


304 nerūdijančio plieno plokštelės paviršiuje yra gražus ir galimybę naudoti diversifikaciją, kuri turi daug veiklos pvz., gera korozijai efektyvumą, ilgai patvaresni nei paprastas plienas, didelio stiprumo, ir puiki galimybė naudotis plona plokštė, didelis atsparumas oksidacijai ir didelio tvirtumo, todėl galėjo kovoti su gaisro, normalios temperat ūros, tvarkymo, t. y. lengvai plastmasių perdirbimo , paprasta priežiūra grįsti ne paviršiaus apdorojimas, švarus ir poliruoti, suvirinimo geri.

Pora: 304 didelio skersmens nerūdijančio plieno vamzdžių naftos krekingo

Kitas: Šimtas pulkų, įžeidžiančių ALIBABA grupę