Vietinė plieno kaina yra šiek tiek didesnė, palyginti su rūdos kainų svyravimais

Vietinė plieno kaina yra šiek tiek didesnė, palyginti su rūdos kainų svyravimais

Date:Oct 11, 2018

Šanchajus, rugsėjo 24 d. (Xinhua) dėl nuolat mažėjančio rinkos atsargų lygio, išankstinis bibliotekos papildymas tam tikra traukos jėga, vietinės plieno kainos šiek tiek padidėjo. Importuotos rūdos kaina šiek tiek svyruoja, o uosto atsargos vis dar yra aukštos.

aisi_304_430_hot_rolling_diamond_stainless_steel_plate_sheet_in_coil_roll.jpg

Plokščių rinkoje kaina apskritai šiek tiek sumažėjo. Karštai valcuotų ritinių kaina šiek tiek sumažėjo, pagrindinių karšto valcavimo produktų rinkos vidurkis - 4342 juaniai už toną, per savaitę nukrito 15 juanių. Vidutinės ir sunkiosios plokštelės kaina šiek tiek sumažėjo, o pagrindinės rinkos specifikacijos - vidutinė šalies kaina - 4474 juaniai už toną, per savaitę žemyn 24 juaniai. Šiuo metu socialinis plieno inventorius ir toliau mažėja, tai rodo, kad rinkos paklausa yra teisinga. Plieno gamyklose, jei atsargų nėra nedaug, kainos gali būti laikomos stabilios, todėl rinkos atvykimo išlaidos ir toliau išlaiko tam tikrą rinkos kainų palaikymo lygį.

Importuotos geležies rūdos rinka yra šiek tiek nestabili. Remiantis naujausia „West New Shinkansen“ ataskaita, šiuo metu 62% importuotų miltelių rūdos kainos pirmoje eilutėje yra 69 USD aklavietė, aklavietė, plieno gamyklos iki bibliotekos papildymo, nors buvo padidinta, tačiau vis tiek Maži kiekiai, orientuoti į pirkimus, bendra apyvarta nėra didelė, kainų padidėjimas yra nepakankamas. Geležies rūdos uosto atsargos išlieka didelės, pastarąją vis dar sunku atsikratyti silpno modelio.

Pora: Ribota aplinkosaugos politika net sprogimo metu plienas išaugo šimtu juanių

Kitas: S31635 nerūdijančio plieno plokštė