Ribota aplinkosaugos politika net sprogimo metu plienas išaugo šimtu juanių

Ribota aplinkosaugos politika net sprogimo metu plienas išaugo šimtu juanių

Date:Oct 10, 2018


Neatidėliotinų prekių rinka ir toliau auga. Skirtingai nuo vakar, šiaurės ir pietų rinkos plieno kainos yra nedidelės ir nuolat didėja pagrindinės tonos, prekybininkai labiau vieningi Operacija. Sandoris šiek tiek keičia tempą, dėl vakarykštės prekių apimties šiandien žengia į priekį rinkoje, tačiau karšta Pietų rinka šiek tiek atvėso, bendras vežimas vakar nepasiekė lygio, gali būti vertinamas tik normaliai. Šiaurinė rinka turi gerą sandorį, rinka yra aktyvi, paskesnis pasipildymas teigiama, prekybininkų plokštelė du kartus iškėlė daugumą. Tačiau bendra situacija yra normalus banko papildymas po festivalio, spekuliacinių lėšų patekti į situaciją dar neatsirado.


KIMBERLY PIPE 12- (164).jpg


Šiuo metu po bendro rinkos pasirodymo, viršijančio ankstesnius rinkos lūkesčius, dauguma prieš festivalį vykusių nuomonių, kad spalio mėnesio plienas ar pirmasis užgniaužia Jaunojo požiūrį. Ar pradėjus pradžią, negi pasikeis visa tona, ar tai reiškia, kad plieno miestas pradės nuolat palaikomos stiprios rinkos bangą?

Trumpas ir nuolatinis sidabro dešimtuko rinkos augimas nėra tinkamas laikas. Tačiau didelis „Sidabrinio dešimties“ šoko tonas akimirksniu beveik nesikeis. Tačiau tempas šiek tiek pasikeis.

Pora: Universali 304L nerūdijančio plieno plokštė

Kitas: Vietinė plieno kaina yra šiek tiek didesnė, palyginti su rūdos kainų svyravimais