Per dideli prekybos apsaugos dėl nepakankamo plieno kainų reguliavimas

Per dideli prekybos apsaugos dėl nepakankamo plieno kainų reguliavimas

Date:May 15, 2017

Atsakydama į JAV antidempingo muito ir kompensacinio tyrimo anglinio plieno ir legiruotojo plieno šaltai tempti Mechaninis vamzdelių iš Kinijos, Wang Hejun, Liaudies Respublikos prekybos ministerijos prekybos priemonė tyrimo Biuro direktorius Kinijos, sakė gegužės 11 d. pareiškimas kad per dideli prekybos apsaugos priemonių buvo JAV plieno bendrovių stoka pramonės restruktūrizavimą ir prarastą tarptautinį konkurencingumą, ne tik pažeisti prekybos partnerių interesus, bet ir padeda spręsti į problemos, su kuriomis susiduria JAV plieno pramonė.


Gegužės 10 d. JAV komercijos departamento išduotas pranešimas iš anglinio plieno, Kinijoje, Vokietijoje, Indijoje, Italijoje, Pietų Korėja ir Šveicarija importui ir legiruotojo plieno šalto tempimo mechaninis vamzdžių inicijavo antidempingo tyrimą, o Kinija ir Indija, kovos su subsidija šių produktų tyrimą.


Wang Hejun pabrėžė, kad JAV dažnai dėl plieno produktų importui pradėti prekybą ištaisyti tyrimus ir imtis ribojančių priemonių, sukėlė didelį susirūpinimą PPO narių. Pagal JAV tarptautinės prekybos Komisijos statistinius duomenis, nuo 2000 m. iki 2016 Lietuvos iš viso 283 užsienio importo teisių gynimo priemones, kurių 147 yra plieno gaminiais, sudaro 52 %. Per dideli prekybos apsaugos priemones paskatino stoka pramonės restruktūrizavimą ir prarastą tarptautinį konkurencingumą mums plieno bendrovių, ne tik pakenkti interesų prekybos partnerių, bet ir padėti išspręsti iškilusias mums plieno pramonės problemas.


Wang Hejun pabrėžė, kad Kinija visada nepritarė piktnaudžiavimo prekyba ištaisyti tyrimą. Dažnai prekybos gynimo priemones bus ne tik padėti sumažinti žalą, teigė JAV pareiškėjų, bet taip pat neturėti įtakos JAV vartotojų pramonės interesus. Tikimasi, kad JAV tyrimo institucijos bus apdairiai ir sąžiningai tuo atveju ir sukurti stabilią ir nuspėjamą rinkos aplinką prekybos ir bendradarbiavimo plieno pramonės.apie mus


Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujanti už visus jūsų plieninis vamzdis, skardos, plieno juostos & Plieninių vamzdžių jungiamųjų detalių reikalavimų. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų & platintojams, plieno vamzdžiai, nerūdijančio plieno plokštelės & nerūdijančio plieno strypo Kinijoje. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekvienas padalinys yra puikiai valdo ir visiškai automatizuotas gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.


Jei turite ketinimą supranta mus, tuomet jį vadiname greičiau.


   


Tel: + 86 029 89306039

Faksas: 029-89306039


Pora: Geležies ir plieno pramonė Susijungimai ir įsigijimai pagreitinti

Kitas: "Pakeliui į kelią visiems" pabrėžti tarptautinės plieno išdėstymo stiprumas stiprumas