Kaip atpažinti nekvalifikuotą nerūdijančio plieno vamzdžių suvirinimą?

Kaip atpažinti nekvalifikuotą nerūdijančio plieno vamzdžių suvirinimą?

Date:Dec 19, 2018

Padirbtą suvirintą nerūdijančio plieno vamzdį lengva sulankstyti, lankstymas yra nerūdijančio plieno vamzdžio paviršius, sudarytas iš įvairių polilinijų, šis defektas dažnai eina per visą gaminį išilginiu būdu. Sulankstymo susidarymo priežastis yra perdėta aukštų gamintojų efektyvumo siekis. Slėgio dydis yra per didelis, todėl vamzdyje susidaro ausis, o kitas riedėjimas susidaro sulanksčius, sulankstomus gaminius po lenkimas įtrūks, nerūdijančio plieno vamzdžio stiprumas bus žymiai sumažintas. Netikrų ir blogai suvirintų nerūdijančio plieno vamzdžių išvaizda turės kanapių reiškinį.


Kanapės atsiranda dėl didelio valcavimo griovelio susidėvėjimo, kurį sukelia netaisyklingas nelygus nerūdijančio plieno paviršiaus defektas. Antra, negražus nerūdijančio plieno vamzdžių paviršius yra lengvai randus, pagrindinės priežastys susidaro dviem taškais, viena yra prastos kokybės suvirintų nerūdijančio plieno vamzdžių medžiaga nėra vienoda ir daug priemaišų.


Kitas būdas yra nemandagus vamzdžių gamintojas, kuris vadovaujasi sanitarinės įrangos įrengimu. Paprastas, lengvai priklijuojamas plienas. Šios priemaišos susisuka į ritinį po to, kai susidaro lengvai randai.


Netikrą nerūdijančio plieno vamzdžio paviršių taip pat lengva formuoti įtrūkimus, nes jo ruošinys yra ruošinys, jo porų yra labai daug, ruošinys aušinimo procese dėl šiluminio streso vaidmens, plyšių susidarymo, po valcavimo atsiras būti įtrūkimais. Prastos kokybės suvirinto nerūdijančio plieno vamzdžių paviršius be metalo blizgesio bus šviesiai raudonos ar panašios į ketaus spalvą, susidarys du taškai, vienas yra jo ruošinys. Kitas yra blogas vamzdžių valcavimo temperatūra nėra standartinė, plieno temperatūra yra vizualiai patikrinti, todėl negali atitikti nustatytą Austenite srityje daryti valcavimo, nerūdijančio plieno vamzdžių charakteristikos natūraliai neatitiks standartų. Padirbtą suvirintą nerūdijančio plieno vamzdį taip pat nesunku subraižyti, nes negražiai suvirintų plieninių vamzdžių gamintojų gamybos įranga yra paprasta, lengvai formuojami pjūviai, subraižomas plieno paviršius, gilūs įbrėžimai taip pat susilpnins nerūdijančio plieno vamzdžių tvirtumą. Skersiniai suvirintų nerūdijančio plieno vamzdžių skersiniai yra ploni ir žemi, dėl to dažnai kyla nepasitenkinimas.


Kadangi gamintojai, norėdami pasiekti didelį neigiamą nuokrypį, per pirmąsias kelias gatavo produkto eilutes patiria didelį kiekį slėgio, geležies tipas yra mažas, skylių tipas taip pat užpildytas nepasitenkinimu. Nerūdyto plieno vamzdžio skerspjūvis yra elipsinis, nes gamintojas taupo medžiagą, o gatavo slėgio ritinio „er dao“ kiekis yra per didelis. Prastos kokybės nerūdijančio plieno vamzdžių neigiami nuokrypiai paprastai viršija numatytas normas, prastesnio nerūdijančio plieno vamzdžiuose yra daug priemaišų, nerūdijančio plieno vamzdžių medžiagos tankis yra mažas, o super skirtumas taip pat yra rimtesnis, taigi, jei nėra verniškesnio apkabos, jį galima pasverti ir patikrinti.


Pora: 200 serijos nerūdijančio plieno eksploatacinės savybės

Kitas: 2018 m. Didžiausi pardavimo skatinimai