Kaip nustatyti nerūdijančio plieno vamzdžių suvirinimo Beribio?

Kaip nustatyti nerūdijančio plieno vamzdžių suvirinimo Beribio?

Date:Dec 19, 2018

Padirbti Suvirintieji nerūdijančiojo plieno vamzdžių yra lengva pagaminti, lankstymo, lankstymo yra nerūdijančio plieno vamzdžio paviršiaus susidaro įvairių nurodytos polilinijos, šis defektas dažnai eina per visą produkto išilginės. Lankstymo susidarymo priežastis dėl pernelyg didelio efektyvumo menkavertis gamintojų siekimas, spaudimas yra per didelis, dėl kurio susidaro ausies vamzdžio, kitas sukti kai formavimas, lankstymo, lankstymo produktus po lenkimo kreko, nerūdijančio plieno vamzdžių stiprumas bus galima gerokai sumažinti. Pranešk apie netikrą ir menkavertis Suvirintieji nerūdijančiojo plieno vamzdžių išvaizdą turi kanapių reiškinys.


Kanapės yra dėl sunkiųjų valcavimo "Groove" dėvėjimąsi sukelia nereguliarus nelygaus paviršiaus defektų, nerūdijančio plieno. Antra, menkavertis nerūdijančio plieno vamzdžių paviršius lengvai randų, formavimosi pagrindinės priežastys yra dvi, viena yra prastos kokybės Suvirintieji nerūdijančiojo plieno vamzdžių medžiagos yra ne vienodai ir daug priemaišų.


Kitas yra menkavertis vamzdžių gamintojų nukreipti į sanitarijos įranga yra paprasta, lengva klijuoti plienas, šių priemaišų įkandimas į aplanką po lengva forma randai padėtį.


Netikrą nerūdijančio plieno vamzdžių paviršius yra taip pat lengva forma įtrūkimų, nes jos erzina tai erzina, erzina poras yra labai daug, erzina ir aušinimo procesas dėl šiluminio įtempio vaidmenį, įtrūkimai, po valcavimo ten formavimas bus įtrūkimai. Prastos kokybės Suvirintieji nerūdijančiojo plieno vamzdžio paviršiaus be metalo blizgesio, parodys blyškiai raudona ar panašios į ketaus spalvos, dviejų taškų, formavimas yra jos erzina yra erzina. Kitas yra menkavertis vamzdelių valcavimo temperatūra nėra standartinis, plieno temperatūra yra per apžiūra, todėl negali būti pagal nustatytą austenito sritis daryti einamąjį, nerūdijančio plieno vamzdžių efektyvumas bus natūraliai ne atitinka standartus. Padirbti Suvirintieji nerūdijančiojo plieno vamzdžių taip pat lengva subraižyti, nes menkavertis suvirintų Plieninių vamzdžių gamintojų gamybos įranga yra paprasta, lengva forma cilindrinės, nulio plieno paviršių, gilių įbrėžimų taip pat mažins nerūdijančio plieno vamzdžių stiprumas. Skersinių strypai menkavertis Suvirintieji nerūdijančiojo plieno vamzdžiai yra plonas ir mažas, dažnai tapdavo nepasitenkinimą.


Nes gamintojai gali pasiekti didelių neigiamų nuokrypių, pirmąsias kelias eilutes galutinio produkto didelį spaudimą, geležies tipo yra mažos, hole tipą yra daug nepasitenkinimo. Menkavertis Suvirintieji nerūdijančiojo plieno vamzdžių skerspjūvis yra elipsės formos, nes gamintojas taupo medžiagos ir gatavo ritinio er dao slėgis dydis per didelis. Prastos kokybės nerūdijančio plieno vamzdžių neigiami nuokrypiai paprastai viršija nuostatų, prastesnės nerūdijančio plieno vamzdis yra daug priemaišų, nerūdijančio plieno vamzdžių medžiagos tankis yra mažas ir super skirtumas dydis taip pat daugiau rimtų, todėl, jei nėra jokių Vernier caliper, ji gali būti pasverti ir patikrinti.


Pora: Veiklos funkcijų 200 serijos nerūdijančio plieno

Kitas: 2018 Didžiausios pardavimų prielaidos