Kaip pašalinti nerūdijančio plieno ir plokštės lakštą 8k BA paviršius?

Kaip pašalinti nerūdijančio plieno ir plokštės lakštą 8k BA paviršius?

Date:Dec 14, 2018

Jei atsitiktinai supjaustėte 8K (veidrodinio nerūdijančio plieno lakštų) plokštę, kaip ją išgelbėti?


Jei nulio nėra labai rimtas atvejis, veidrodžių poliravimo procesuose galite sulėtinti ritinio apsukų skaičių, nuleisti šlifavimo galvutę, subraižyti plotą, kiek įmanoma, šlifuoti butą.

 

Yra trys būdai, kaip išspręsti šias problemas

 

Pirmasis yra tas, kad prieš apdorojimą 304 316 veidrodžio nerūdijančio plieno plokštė iš pradžių yra subraižyta; tai tiesiog nėra akivaizdu; Tam reikia įvertinti nulio sunkumą. Jei įbrėžimų zona, įbrėžimų gylis viršijo kliento priimtą galutinio produkto poveikį, tuomet reikia pakeisti reikiamą plokštelę, ty perdirbimo įmonės patikrinimas yra labai svarbus. Antrasis yra tai, kad 304 316 veidrodis nerūdijančio plieno plokštė BA apdaila 8K padarė gerą veidrodžių apdorojimą, tačiau plėvelėje procesas yra netinkamas. Yra daug įvairių įbrėžimų, tokių kaip: taškiniai įbrėžimai, linijiniai įbrėžimai ir didelės įbrėžimai.

 

Taškiniai įbrėžimai, nepriklausomai nuo gylio, gali būti naudojami argono lankinio suvirinimo suvirinimo būdu, o po to šlifuojant šlifavimo, šlifavimo ir tada per veidrodinį poliravimą nerūdijančio plieno plokščių įranga, apdorojant du ar daugiau kartų, pagrindinė šios problemos sprendimo priemonė. Jei ryškus paviršius suremontuotas, galima naudoti poliravimo metodą, skirtingo poliravimo rato skaičiaus pakartotinai poliruotas. Ir paprastai sub-sklandžiai remontas yra naudoti smėlio valymo metodas, kuris reikalauja specialios įrangos. Jei braižymo skydas buvo atliktas ankstyvame etape, tas pats poreikis specialios įrangos apdorojimui, neatsižvelgiant į pirmiau minėtą metodą, turi būti pasyvuotas. Nuspręsta, kad ji yra šiek tiek įbrėžta, jei ji atspindima 304 316 nerūdijančio plieno plokščių veidrodinio paviršiaus poliravimo vašku, jei jis yra šlifuojamas, gali būti naudojamas vielos tempimo mašina, skirta nerūdijančio plieno paviršiui laiduoti. Tada yra linijinis įbrėžimas, kurį vadiname įbrėžimais. „Scratch“ apdorojimas yra gana sunkus, seklūs įbrėžimai gali būti išspręsti naudojant pirmiau minėtą metodą (sulėtinant tiekimo veleno greitį, nuleidžiant šlifavimo galvutę). Gilūs įbrėžimai nėra lengva šalinti.

 

Rekomenduojama, kad, apdorojant ir pjaustant veidrodžio plokščių medžiagas, stenkitės išvengti įbrėžimų. Be to, sakė, kad didelis plotas įbrėžimų, įbrėžimų, bet taip pat padalintas į du atspalvius gydymo, tuo pačiu būdu šalinimo. Jei tai antrasis nulio tipas, tai sudėtinga. Dėl šio antrinio įbrėžimo reikėtų vengti. Rekomenduojama, kad sumažintumėte ar išvengtumėte veidrodinių plokščių įbrėžimų, atlikdami šiuos metodus: Plokštelės paviršiaus pasta, apsauginė plėvelė, plokštė su mediniu karkasiniu paketu, plokščių viršų ir apačia, kartonas arba plastikinė plokštė, bendras vandeniui atsparaus popieriaus pakuotės panaudojimas, plokštelė arba pakuotės paviršius aiškiai „apsaugo plokštę, nesubraižo“ ir pan. Galutinis veidrodis nerūdijančio plieno plokštė, jei yra įbrėžimų, pagal pirmiau aprašytą metodą gali būti iš esmės padaryta. Jei įranga buvo pagaminta į pusgaminius, o veidrodžio paviršius turi įbrėžimų, būtina naudoti įvairius poliravimo įrenginius, pvz., Keičiant įvairius poliravimo ratų rankinius poliravimo aparatus, kad būtų pasiektas geresnis remonto rezultatai.


Pora: 304 304 L 316 316 L nerūdijančio plieno vamzdžių pristatymo sąlygos

Kitas: 310S nerūdijančio plieno plokštės lapo & 316L nerūdijančio plieno lakštai plokštės kuris geriau ant anti-aukštos temperatūros?