Kaip remontuoti nerūdijančio plieno ir plokščių lapo 8k BA paviršių?

Kaip remontuoti nerūdijančio plieno ir plokščių lapo 8k BA paviršių?

Date:Dec 14, 2018

Jei netyčia supjaustėte 8K (veidrodinio nerūdijančio plieno lakštų lakštą) plokštę, kaip ją išgelbėti?


Jei įbrėžimas nėra labai rimtas atvejis, apdirbdami veidrodį, galite sulėtinti tiekimo ritinėlio greitį, nuleisti šlifavimo galvutę, subraižyti plotą, kiek įmanoma, šlifuoti plokščią.

 

Yra 3 šios problemos sprendimo būdai

 

Pirmasis yra tas, kad prieš perdirbant, 304 316 veidrodinė nerūdijančio plieno plokštė iš pradžių yra subraižyta; tai tiesiog nėra akivaizdu; Tam reikia įvertinti įbrėžimo sunkumą. Jei įbrėžimo plotas, įbrėžimo gylis viršijo kliento sutikimą su galutinio produkto efektu, tada tai turėtų būti pakartotinis reikiamos plokštės pakeitimas, tai yra, perdirbimo operatoriaus patikrinimas yra labai svarbus. Antra, 304 316 veidrodžio nerūdijančio plieno plokštė „BA apdailos 8K“ atliko gerą veidrodžio apdorojimą, tačiau filmavimo metu subraižyta netinkama širdis. Yra daugybė įbrėžimų, tokių kaip: Taškiniai įbrėžimai, linijiniai įbrėžimai ir dideli įbrėžimai.

 

Taškiniai įbrėžimai, neatsižvelgiant į gylį, gali būti naudojami suvirinant argono lankiniu suvirinimu, o po to šlifuojant šlifuokliu, šlifuojant, o po to per veidrodį šlifuojant nerūdijančio plieno plokštes, du kartus ar daugiau apdorojant įrangą, pagrindiniu šios problemos sprendimu. Jei šviesus paviršius yra pataisytas, galima naudoti poliravimo metodą, pakartotinai nušlifavus skirtingą poliravimo ratų skaičių. Paprastai remontuojant smulkius darbus reikia naudoti smėlio pūtimo metodą, kuriam reikalinga speciali įranga. Jei piešimo skydelis buvo padarytas ankstyvoje stadijoje, tą patį specialios įrangos apdorojimo poreikį, nepriklausomai nuo aukščiau aprašyto metodo, paviršius turi būti pasyvuojamas. Nedidelis įbrėžimas, jei jis yra veidrodinis, gali būti poliruotas vaškas ant 304 316 nerūdijančio plieno plokščių veidrodinio paviršiaus poliravimo, jei jis yra šepečiu, gali būti naudojamas vielos tempimo staklėmis nerūdijančio plieno paviršiui nutiesti. Tada yra linijinis įbrėžimas, kurį mes vadiname įbrėžimais. Įbrėžimų apdorojimas yra gana sunkus, negilūs įbrėžimai gali būti išspręsti aukščiau nurodytu metodu (sulėtinant tiekimo ritinėlio greitį, nuleidžiant šlifavimo galvutę). Giliais įbrėžimais nėra lengva atsikratyti.

 

Apdorojant ir pjaustant veidrodinio skydo medžiagas, rekomenduojama pabandyti išvengti subraižymo vietų. Be to, sakė, kad didelis plotas įbrėžimų, įbrėžimų, bet taip pat suskirstyti į du gydymo atspalvius, šalinimo tuo pačiu būdu. Jei tai yra antro tipo įbrėžimai, tai sudėtinga. Dėl šio antrinio įbrėžimo reikėtų stengtis jo išvengti. Rekomenduojama sumažinti veidrodinių plokštelių įbrėžimų arba jų išvengti, naudojant šiuos metodus: Plokštės paviršiaus apsauginė plėvelė, plokštelė su medinio rėmo pakuote, plokštė aukštyn ir žemyn, kartonas arba plastikinė lenta, bendras vandens nepraleidžiančios popierinės pakuotės naudojimas. lėkštė ar pakuotės paviršius aiškiai „saugokite plokštę, nesubraižykite“ ir pan. Baigta nerūdijančio plieno veidrodinė plokštė, jei yra įbrėžimų, pagal aukščiau aprašytą metodą iš esmės gali būti padaryta. Jei įranga buvo pagaminta iš pusgaminių, o veidrodžio paviršiuje yra įbrėžimų, norint pasiekti geresnių rezultatų, būtina kartu naudoti įvairią poliravimo įrangą, pavyzdžiui, keičiamą įvairius nešiojamojo rato nešiojamus poliravimo įrenginius. remonto rezultatai.


Pora: 304 304L 316 316L nerūdijančio plieno vamzdžių pristatymo sąlygos

Kitas: 310S nerūdijančio plieno lakštas ir 316L nerūdijančio plieno lakštas, kuris yra geresnis esant aukštai temperatūrai?