Geležies ir plieno pramonė Susijungimai ir įsigijimai pagreitinti

Geležies ir plieno pramonė Susijungimai ir įsigijimai pagreitinti

Date:May 11, 2017

Prekybos rinkos juodųjų produktų kainų kritimo sunku užblokuoti pagrindines šalies plieno bendroves gamybos pajėgumus, susijungimus ir kelių reorganizavimą. Antradienį, po "Baosteel", "Wuhan Iron and Steel" sujungimo, "Guangzhou Daily" žurnalistė sužinojo iš kelių geležies ir plieno įmonių, daugelis geležies ir plieno įmonių vykdo nemažai restruktūrizavimo: viena iš "Anshan Iron and Steel Group" dalyvauti "Šiaurės Rytų specialiosios plieno grupės" restruktūrizavime, 51%. Ir šiaurės rytų specialiojo plieno grupė, siekdama atsižvelgti į "Fushun" specialios plieninės platformos ateitį, remiasi bendru sąrašu. Kadangi plieno kainos toliau mažėjo, plieno atsargos vis dar mažėja.


Pramonės šaltiniai: Šiaurės rytų specialusis plienas planuoja sumokėti visą skolos sumą, kitą mokestį grąžinti tam tikrą sumą užtikrintų reikalavimų, daugiau negu neužtikrintų reikalavimų, įskaitant viešąsias obligacijas, bus skolos į nuosavybę apsikeitimo sandoris. Vis dar yra neaiškumų dėl reorganizavimo plano.


Institucijos: trumpalaikis dėmesys reorganizavimo galimybėms


Šią savaitę devintojo Kinijos tarptautinės geležies ir plieno konferencijos atidarymo metu pramonės ir pramonės viceministras Xin Guobin sakė, kad turime aktyviai išspręsti plieno pertekliaus pajėgumus ir pagreitinti plieno pramonės pertvarkymą bei tobulinimą. Pramonė mano, kad ateityje pramonės struktūros optimizavimo procesas, gamyba, susijungimas ir reorganizavimas taps pramonės plėtros tendencija.

"Baodong Group" generalinis direktorius Chenas Derongas mano, kad Kinijos plieno pramonė pradėjo naują etapą susijungimų ir įsigijimų laiko langą. Tada pramonė reorganizuos įmonių susijungimų ir įsigijimų ženklą, kad būtų pasiekta gamybinė masto ir organizacinė rungtynių struktūra, o valstybinės plieno įmonės kartu su mišrios nuosavybės reforma. Valstybės kapitalo dalis būsimoje plieno pramonėje bus dar labiau sumažinta mažinant valstybei priklausančias akcijas ir valstybinių plieno įmonių mišrios nuosavybės reformą. Nuolatinis valstybinio kapitalo dalies mažinimas padės pramonei išlaikyti racionalumą visoje konkurencijoje ir toliau didinti pramonės efektyvumą.


Guangžou Dienos reporteris sužinojo, kad geležies ir plieno įmonių susijungimas ir pertvarkymas kelio nėra per naktį, Shougang ir Hebei geležies ir plieno praėjusiais metais dėl bendros dėl įvairių problemų ir siaura. Tačiau buvo sujungta ir pertvarkyta bendra kryptis, tačiau vis dar tikimasi, kad rinkos institucijos reorganizuos įvairias restruktūrizavimo rūšis: tikimasi, kad po 5-8 metų dabartinės geležies ir plieno įmonės bus sujungtos į 10 didesnių pramonės įmonių grupes.


Per susijungimo ir pertvarkymo lūkesčius ilgą laiką "bear market" neseniai sumažėjo A plieno plokščių investicinės vertės akcijos. "Wanlian Securities" analitikai pataria mažmeniniams investuotojams daugiausia dėmesio skirti trumpalaikėms plieno atsargų restruktūrizavimo galimybėmis ir vidutinės vertės investicijų galimybėmis.


Pora: Balandžio Stahlindustrie PMI indeksas Für Zwei Aufeinander Folgende Monate laukų Von 49,1 % Wurde

Kitas: Per dideli prekybos apsaugos dėl nepakankamo plieno kainų reguliavimas