Praėjusį mėnesį plieno pramonės PMI buvo 52 metai: akcijų augimas paspartėjo

Praėjusį mėnesį plieno pramonės PMI buvo 52 metai: akcijų augimas paspartėjo

Date:Oct 09, 2018


Pagrindiniame subindekse žymiai padidėjo gamybos ir gatavų prekių atsargų indeksas, nauji užsakymai, tokie kaip indeksas, vis dar yra stiprūs, parodantys, kad plieno gamyba išliks stipresnė, tačiau nuolatinis plieno kainų kilimas stabdo vartotojų įmonių ketinimą pirkti , dėl to sumažėjo plieno gamyklų užsakymai, padidėjo gatavų prekių atsargos. Plieno pramonės produkcijos indeksas rugsėjį buvo 53,6%, padidėjo 3,6%, o dabartinė plieno gamyklų gamyba išliko aktyvi, didėjant žaliavų įsigijimui ir atsargų kiekiui.

old09xx.jpg

Rugsėjį plieno žaliavų supirkimo kainų indeksas pakilo nuo 1,5% iki 63,2%, palyginti su ankstesniu mėnesiu. Tai yra naujųjų metų aukščiausias rodiklis, pakilęs dviem mėnesiams, atspindėdamas vis didesnį plieno įmonių kainų spaudimą. Nuo rugsėjo 28 d. Plieno laužo kaina Jiangsu rajone yra 2570 juanių už toną (RMB). Tas pats žemiau), iki praėjusio mėnesio pabaigos, Shanxi provincijoje, padidėjo 280 juanių, dviejų kokso tonų kaina - 2420 juanių, daugiau nei praėjusį mėnesį pakilo 30 juanių; geležies rūdos kainų indeksas yra 750 juanių už toną, ty 10 juanių per mėnesį. (šaltinis: Kinijos ekonominio leidimo stotis)

Pora: Po to, kai spalį plieno pramonė buvo apribota gamyba, ar plieno kaina gali pakilti?

Kitas: Kinija Pekinas, Tiandzinas, Hebei ir kitos 6 provincijos ir miestai toliau pašalins ir sumažins plieno pramonės pajėgumus