Li Yiren:

Li Yiren: "Intelligent Upgrade" Kinijos geležies ir plieno pramonėje

Date:May 16, 2017

Per pastaruosius 100 metų plieno medžiagos yra labiausiai plačiai naudojamos, nepakeičiamos funkcinės struktūros medžiagos pasaulyje, vis dar yra metalo medžiagos, kuri yra labiausiai ekonomiškai efektyvi, plačiausiai naudojama, kitame ilgesnį laikotarpį bus šis statusas. "Įdiegus Kinijoje 2025" įgyvendinant, Kinijos įrangos gamybos pramonė palaipsniui pasiekia aukščiausią lygį, bet ir neatskiriama nuo stiprios plieno medžiagų paramos ir kokybės užtikrinimo.


Čia yra klausimas, kaip tradicinė plieno pramonė į įrangos gamybos pramonę iki aukščiausio lygio tendencijos prisitaikyti prie įrangos gamybos pramonės, siekiant pagerinti plieno paklausos kokybę, kuri yra mūsų plieno pramonė, pažangios gamybos pirmiausia turi išspręsti problema

Per pastaruosius kelis dešimtmečius Kinijos geležies ir plieno pramonė sparčiai vystėsi nuo reformos pradžios ir atidarė dešimtys milijonų tonų plieno kasmet per trisdešimt metų, o dabar metinė produkcija daugiau nei 800 milijonų tonų. Nors tai yra "gamybos pajėgumų" era, tačiau ateityje geležies ir plieno pramonė ir toliau atnaujins visą nacionalinę ekonominę struktūrą, ypač įrangos gamybos pramonę, kad galėtų atlikti svarbų vaidmenį.
Apie mus


"Htongsteel" tapo vieninteliu sprendimu, kuris užtikrina jūsų plieno vamzdžio, plieno plokštės, plieninės juostos ir plieninių vamzdžių jungiamųjų detalių reikalavimus. Mes esame viena didžiausių eksportuotojų ir platintojų iš nerūdijančio plieno vamzdžių, nerūdijančio plieno lakštų ir nerūdijančio plieno juostos Kinijoje. Mūsų produktai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių tiek namie, tiek užsienyje. Kiekvienas departamentas yra puikus valdymas ir visiškai automatizuota gamyba, siekiant pasiūlyti geriausius kokybės produktus ir greitas paslaugas mūsų klientams.


Jei ketinate mus suprasti, paskambinkite greičiau.


Tel: +86 029 89306039

Faksas: 029-89306039


6359427050850900556823992.png微信图片_20170515161444 - 副本.jpg

Pora: Kinijos bankų reguliavimo komisija, siekdama ištirti geležies ir plieno įmonių diegimą

Kitas: Balandžio Stahlindustrie PMI indeksas Für Zwei Aufeinander Folgende Monate laukų Von 49,1 % Wurde